איך מתקנים תריס גלילה חשמלי?

התעוררתם בבוקר, רצים להכניס קצת אור לבית וגיליתם כי תריס הגלילה שלכם לא עובד. מה תעשו ובמי מומלץ להסתייע? קודם כל, כמובן שיהיה עדיף להסתייע באנשי מקצוע מומלצים ומקצוענים, אך אם אתם מתעקשים לנסות לסדר את התקלה לבד, בואו ניתן מספר דגשים חשובים.

איך מתקנים תריס גלילה חשמלי בבית? אם שאלתם את עצמכם לאחרונה את השאלה הזאת, כנראה שאתם עומדים לקראת החלפתו של תריס הגלילה או תיקונו.

לפני שאנחנו מסבירים כיצד לתקן תריס גלילה חשמלי בביתכם או במשרד, אנחנו מדגישים שבכל מקרה, ההמלצה הכי גורפת היא הסתייעות באנשי מקצוע, לא לעשות זאת בעצמכם. רוצים בכל זאת לבד? כך תעשו זאת:

איך מתקנים תריס גלילה חשמלי?

תריס חשמלי כולל רצועות בתוכו?

לפני שמבררים איך פותחים ארגז תריס גלילה חשמלי בבית, מוודאים קודם כל את נושא החשמל. שימו לב, בכדי להבין איך לתקן תריס חשמלי ולשרוד לספר על זה, אתם חייבים לוודא שהפיוזים של החשמל מורדים. כל עוד מערכת החשמל פעילה בבית, אתם מסתכנים בסכנת חיים של ממש.

אז איך לתקן תריס חשמלי בהצלחה? שימו לב, אחת התקלות הנפוצות בתריסי גלילה, היא התקלה של רצועה קרועה. באופן כללי, רצועות איכותיות לא אמורות להינזק בקלות. למעשה, רצועה איכותית של תריס גלילה יכולה להחזיק מעמד גם 10 שנים ומעלה.

אפשר להחליף לבד רצועה בתריס חשמלי?

אם אתם רוצים להחליפה לבד, אתם יכולים לעשות זאת בזהירות, אך קחו בחשבון שהתיקון הזה יעלה לכם יחסית מעט, 400 ₪ בממוצע. לכן, יהיה עדיף להסתייע במקצוענים ולא לעשות זאת לבד. במיוחד בהתחשב בעובדה שזה גם מסוכן מבחינה בטיחותית.

תיקונים אשר נחשבים נפוצים?

באופן כללי, תריסי גלילה הם אמינים ביותר ועמידים, ככה שתקלות נפוצות אין המון. מה שכן יכול לקרות, זה נזקים הנגרמים כתוצאה מידי המשתמש. מה למשל? אם תורידו את התריס על עצם כלשהו או על חפץ קשיח, אתם יכולים לגרום לנזק חמור בתריס.

איך נדע שהתקלקל המנוע בתריס הגלילה החשמלי?

איך מתקנים תריס גלילה חשמלי שהורד על עצם קשיח? שימו לב, ייתכן שאתם מדברים על החלפת מנוע בתריס גלילה. כשמנסים להוריד בכוח את התריס, אכן יכול להינזק המנוע של התריס, מה שעלול לעלות לכם בעלויות של אלפי שקלים.

לגבי החלפת מנוע לבד בתריסי גלילה, שימו לב שאם אתם עושים את זה בעצמכם, אתם לא תוכלו להנות מאחריות על העבודה. אם תסתייעו באנשי מקצוע בתחום של תיקון תריסי גלילה, אתם תקבלו גם עד 5 שנות אחריות על העבודה ועל המנוע.

איך פותחים ארגז תריס גלילה חשמלי

החלפת מנוע בתריסים חשמליים – רק בעזרת בעל מקצוע

אז מה כדאי? כמובן שהסתייעות באנשי מקצוע בתחום. לעיתים, תריסים חשמליים גם יכולים להיתקע, מה שיצריך ממכם את השחרור של התריס ממקומו התקוע. שימו לב לנקודה חשובה, החלפת תריס בתריסי גלילה חשמליים היא לא עבודה פשוטה.

גם אם זה עושה רושם של מלאכה פשוטה, המציאות היא אחרת. מתקן תריסים יגבה ממכם בערך 500 ₪ בממוצע על החלפת תריס.

וחשוב מאוד לזכור, בין אם תצטרכו להחליף תריס אחד או יותר מאחד, המחיר יהיה כמעט זהה, ככה שאם אתם כבר קוראים לאיש המקצוע עברו החלפת תריס אחד, תבדקו ששאר התריסים בסדר. אם עושה רושם שהם עומדים להיות מוחלפים גם הם בעתיד הקרוב, נצלו את ההזדמנות ובקשו ממתקן התריסים להחליף את כל התריסים שזקוקים להחלפה.

כיצד נכוון מנוע בתריס חשמלי? אפשר לבד

במקרים מסוימים גם יש צורך לבצע כיוון מנוע בתריס חשמלי, תקלה שבהחלט תוכלו לסדר בעצמכם. בניגוד לתקלות אחרות בתריסי גלילה חשמליים, שלפעמים מורכבות מאוד, כיוון מנוע בתריס חשמלי לא יצריך ממכם הרבה ידע טכני.

אתם יכולים להתקשר למוקד התקלות של חברת התריסים, והם כבר יגידו לכם כיצד יהיה עליכם לסובב את בורג מנגנון הסגירה של התריס. איך תדעו שיש צורך לבצע את התיקון הזה של כיוון מנוע בתריס גלילה חשמלי? אם אתם סוגרים את התריס או פותחים אותו והוא נתקע באמצע התהליך של הפתיחה והסגירה, ייתכן שיש לכוון את המנוע.

אגב, אם הטכנאי כבר בכל מקרה אצלכם בבית בכדי לסדר תקלה אחרת, הוא לא אמור לגבות ממכם תשלום נוסף על כיוון מנוע בתריס חשמלי. זהו תיקון שנעשה תוך כדי תיקונים אחרים ודי בקלות ובמהירות.

תיקון תריס גלילה חשמלי – תיקוני תריסים חשמליים

בסופו של דבר, בין אם אתם חווים תקלה כזאת או אחרת בתריסים חשמליים, תמיד יהיה עדיף להסתייע במומחים אמיתיים של תיקון תריסי גלילה. מעבר לזה שתיקון חובבני עשוי לגרום לנזקים נרחבים יותר בתריסים, חשוב לזכור גם את האלמנט הבטיחותי.

לעולם אל תדחפו כל מיני מברגים לכל מיני שקעים וחורים. אתם לעולם לא יודעים במה אתם עלולים לגעת עם כלי העבודה הללו, מה יוביל לאיזה נזק וכדומה. צריכים ייעוץ בנושא תיקון תריסים חשמליים? שכרו את שירותיהם של אנשי מקצוע מומלצים בלבד, תיקון תריס חשמלי על ידי הטובים ביותר בשוק, לא פחות מכך!  

 
תוכן עניינים

להצעת מחיר בחינם