מחפשים מנוע לתריס חשמלי? הנה 10 מנועים עם מחירים לשיקולכם

החלפת מנוע לתריס חשמלי רק 650 ₪ +מע״מ (כולל עבודה)

5 שנות אחריות!

התקשרו עכשיו:

התקלקל לכם מנוע לתריס חשמלי ואתם תקועים. מה עכשיו?

תיקון מנועים לתריסים חשמליים אמנם עשוי להצריך ממכם התעסקות מסוימת, אבל ההתעסקות הזו תהיה פחותה אם תסתייעו באנשי המקצוע הנכונים.

 

אם אי פעם התקלקל לכם מנוע בתריסי חשמל, אתם בוודאי מודעים לכך שלא תמיד יהיה פשוט וקל להשיג את המנוע הנדרש לכם. אין ספק, ישנם המון סוגים של מנועי תריסים חשמליים בשוק, מה שמסרבל את התיקון שלכם ומקשה עליו לא מעט. אם כך, כיצד נדע איזה סוג מנוע תריס חשמלי אנו צריכים? מי ירכיב אותו וכמה יעלה כל מנוע? כבר נגיד לכם מראש, אנחנו מציעים את כל השירותים האלו תחת קורת גג אחת. אנו נברר עבורכם את סוג המנוע שאתם צריכים, נשיג אותו, נגיע אליכם הביתה ונתקין אותו. 

 

בין אם אתם מחפשים אחר פתרונות הצללה כאלו או אחרים, בשלב מסוים כנראה תמצאו את עצמכם מתקינים בבית תריסים חשמליים מסוגים שונים, ולא בכדי. זאת משום שמדבור בפתרונות מעולים ומאוד אפקטיביים. ובדומה למוצרים מכל סוג אחר בעולם, גם תריס חשמלי עשוי להתקלקל. מה עושים? מבררים מידע חשוב דרכנו ונמנעים מתיקונים יקרים יתר על המידה. 

אם כך, בואו נדבר על סוגי מנועים לתריסים חשמליים שיש לבחור ב-2020:

 

מנועים לתריסים חשמליים ששווה לבדוק ב-2020

בבואכם לבצע תיקון תריסים חשמליים ולהחליף מנוע בתריס, תוכלו לבחור בין סוגים שונים של מנועים, כאשר חלק מהם יתאימו לצרכיכם וחלק פחות. אנחנו מדגישים מראש, אם אתם לא בטוחים איזה סוג מנוע אתם צריכים, קודם כל תפנו אלינו לייעוץ ונסייע לכם להבין איזה סוג מנוע אתם צריכים.

 

דבר נוסף שחשוב להדגיש בכדי שלא תהיה הטעיה חמורה מצידנו, כל המחירים המוצגים הם ללא הרכבה ועלולים להשתנות. על הרכבת תריס חשמלי ו\או תיקון מנועים לתריסים חשמליים יש לשלם בנפרד. 

 

  • מנוע לתריס SILVERSTAR עבור משקלים של עד 60 ק”ג. על מנוע זה תשלמו מחיר ממוצע של 360 ₪. מנוע זה מגיע עם 7 שנות אחריות. 

מנוע לתריס חשמלי עבור משקלים של עד 60 ק

תמונה: שרות לחלון

 

  • מנוע עבור 20 ק”ג ובקוטר של 45 במחיר ממוצע של 330 ₪. מנועים אלו בד”כ יגיעו עם 5 שנות אחריות. מומנט של NM10, מהירות סיבוב לדקה היא 15 ואורך המנוע 470 מ”מ.

 

מנוע לתריס חשמלי עבור 20 ק

תמונה: פלמט

 

  • מנוע עבור 40 ק”ג אשר מגיע עם 5 שנות אחריות, במחיר ממוצע של 380 ₪ ובעל מהירות סיבוב לדקה של 15. מומנט מנוע זה הוא NM20.

 

מנוע לתריס חשמלי עבור 40 ק

תמונה: פלמט

 

  • מנוע לתריס SILVERSTAR עבור משקל של עד 80 ק”ג, במחיר ממוצע של 380 ₪ ועם 7 שנות אחריות. אורך המנוע כאן הוא 560 מ”מ. הוא כולל מתאמים לצינור 60 מ”מ. 

מנוע לתריס חשמלי עבור משקל של עד 80 ק

תמונה: שרות לחלון

 

  • מנוע תריס חשמלי עבור 280 ק”ג, בעל קוטר 59, מחיר ממוצע של 1,700 ₪, מהירות סיבוב לדקה היא 7 ואורך המנוע הוא 700 מ”מ. 

מנוע תריס חשמלי עבור 280 ק

תמונה: פלמט

 

מחירים נוספים עבור מנוע תריסים חשמלי חדש (במקרה שהתקלקל)

הלך לכם המנוע לתריס חשמלי? בואו נדבר על מחירי מנועים לתריסים חשמליים, סוגי מנועים, התקנת מנוע לתריס חשמלי ועוד. אין ספק, תריסים חשמלים בדרך כלל מאוד עמידים ולרוב יחזיקו מעמד במשך שנים ארוכות. יחד עם זאת, כל מוצר, לא משנה איזה סוג, יאיץ את הבלאי שלו אם נשתמש בו המון.

ממשיכים:

  • מנוע תריסים חשמליים עבור 80 ק”ג, עם 5 שנות אחריות ובעל אורך מנוע של 560 מ”מ, יעלה לכם מחיר ממוצע של 440 ₪. מהירות הסיבוב לדקה תהיה 15, המומנט יהיה NM40.

 

מנוע תריסים חשמליים עבור 80 ק

תמונה: פלמט

 

  • מנוע לתריס חשמלי ASA ITALY, עבור עד 100 ק”ג, NM50, במחיר ממוצע של 550 ₪. גם על מנוע זה אתם אמורים לקבל 5 שנות אחריות. 

מנוע לתריס חשמלי עבור עד 100 ק

תמונה: א.מ. אוטומציה וחשמל

 

  • מנוע לתריסים חשמליים עבור עד 120 ק”ג, עם מומנט של NM60, קוטר מנוע של 45 מ”מ ומהירות סיבוב לדקה של 8, יעלה לכם 570 ₪ בממוצע. 

מנוע לתריסים חשמליים עבור עד 120 ק

תמונה: פלמט

 

  • מנוע תריס חשמלי סוג DOOYA, במשקל עד 60 ק”ג, NM30 ובעל מהירות סיבוב של 15 סל”ד, יעלה לכם 370 ₪ בממוצע. 

 

מנוע לתריס חשמלי במשקל עד 60 ק

תמונה: א.מ. אוטומציה וחשמל

 

  • מנוע רדיו עם שלט, עבור עד 100 ק”ג ובעל קוטר 45, יעלה לכם 720 ₪ בממוצע.

 

מנוע רדיו עם שלט, עבור עד 100 ק

תמונה: פלמט

 

התקנת מנוע לתריס חשמלי

אחד החלקים שעובדים הכי קשה בתריס החשמלי, הוא המנוע, שעשוי להתקלקל, אך אין סיבה להילחץ. בדרך כלל יהיה מדובר בתיקון או הרכבה של מנוע חדש שתוכלו לפתור בעזרת אנשי מקצוע מומחים בתחום ומבינים איזה מנוע אתם צריכים.

 נשמח לעמוד לרשותכם מא’ עד ת’.

תוכן עניינים

להצעת מחיר בחינם