טיפים לתיקון תריסים בגובה בצורה בטוחה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אם אתם מחפשים טיפים לתיקון תריסים בגובה בצורה בטוחה, הרי שאילו צריכים להתחיל ולהסתיים באמצעים שונים אשר נועדו לשפר את בטיחות העובדים. בשורות הבאות, נעבור על כל מה שצריך לדעת בנושא וכן נעמיק באמצעי בטיחות שונים הניתנים להתקנה ועיגון – קראו כאן. 

כמה מילים על התקנה בגובה של תריסים וחלונות

לא צריך להיות גאוני הדור כדי להבין שתיקון תריסים בגובה יכול להיות מסוכן, אם לא עושים זאת בצורה נכונה. בתוך כך, ישנם כמה טיפים שיכולים לעזור לאנשי המקצוע לעשות זאת בצורה בטוחה, כאשר הטיפ הראשון והחשוב הוא – וידוא תקינות הציוד לפני התקנה. לכן, לפני תחילת העבודה, ודאו שיש לכם את כל הציוד הדרוש, לרבות סולם יציב, כלי עבודה מתאימים, כפפות וחגורת בטיחות. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי במקרים מסוימים נדרשים אמצעים מתקדמים יותר עבור שיפור הבטיחות של העובדים. למשל, התקנת קו חיים אשר יהווה נקודת עוגן עבור אנשי המקצוע בעודם מתקינים את התריסים או החלונות. 

טיפים נוספים להתקנה בטוחה של תריסים וחלונות

באופן כללי, ישנם כנראה יותר מאשר מספר טיפים בודדים להתקנה בטוחה של תריסים וחלונות, אם כי חלק מהטיפים והכללים יותר חשובים מאשר אחרים. למשל, אחד הטיפים הכי חשובים הוא לבדוק את מזג האוויר. אם מדובר בעונת החורף, חשוב שלא להתקין תריסים במזג אוויר גשום, סוער או כאשר יש רוח חזקה. מאידך, התקנה בקיץ בדרך כלל תהיה פחות מורכבת. מעבר להיבט של מזג האוויר, חשוב לקחת בחשבון גם את הדגשים הבאים במהלך העבודה:

  • השתמשו בסולם יציב: ודאו שהסולם מוצב על משטח יציב ושהוא מותאם לגובה שבו אתם עובדים, ואם הקרקע אינה מפולסת, אל תמקמו עליה את הסולם שלכם.
  • עבדו לאט ובזהירות: למרות שכולנו תמיד ממהרים לסיים את העבודה כדי להמשיך להבאה בתור, ולייצר הכנסה, אל תמהרו ותהיו קשובים לסביבתכם. אם יש צורך להתעכב כדי לבצע את העבודה בצורה בטוחה, תנשמו עמוק וקחו את הזמן שלכם.
  • אל תעמיסו על הסולם יותר מדי: ודאו שהמשקל שלכם ושל הציוד שלכם אינו עולה על מגבלת המשקל של הסולם, במיוחד אם עבודת ההתקנה כוללת התנהלות עם חומרי גלם כבדים כמו ברזל ופלדה.
  • היו מודעים לתקנות העבודה: ודאו כי אתם בקיאים בכל מה שקשור לתקנות עבודה בגובה הנדרשות בתחום שלכם. 
  • היו מודעים לסביבתכם: שימו לב לחוטי חשמל, ענפים ועצמים אחרים שעלולים להוות סכנה, מכיוון שהאלמנטים האלה עלולים להוביל לסכנת נפשות כאשר נתקלים בהם. 

לסיכום, אם אתם נדרשים לבצע עבודת התקנה מורכבת בגובה, שקלו להשתמש בבמת הרמה או במנוף, וכן ודאו שהכלי שאתם משתמשים בו מתאים לתיקון התריס הספציפי שאיתו אתם עובדים. לבסוף, כל עוד תקפידו על נהלי בטיחות ותקפידו לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים כדי להבטיח את בטיחותכם, ההתקנה אמורה לצלוח בשלום ובמקצועיות. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
בריכה
עיצוב בריכות ביתיות

עיצוב בריכה לבית הוא תהליך מרגש שדורש תכנון ושיקול דעת מדוקדק. מבחירת הגודל והצורה הנכונים ועד לבחירת החומרים והתכונות המושלמים, ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון.

לקריאת המאמר »
תריסים
מדריך לבחירת תריסים לפרויקט תמא 38 – איך ענב נדלן ואפי כץ מקדמים את הפרוייקט?

בחירת תריסים איכותיים היא חלק חובה בכל פרויקט תמ"א 38. תריסים מהווים גורם משמעותי בשמירה על הפרטיות, בבידוק סבלת החום ולעתים גם באסתטיקה של הדירה. ענב נדלן, בהנהגתו של אפי כץ, מקדמת את התהליך בצורה מקצועית ומשפיעה על בחירת התריסים המתאימים.

לקריאת המאמר »