ניקוי תריסים וחלונות

אם תחשבו על זה רגע, כשאתם צריכים לנקות לכלוך או אבק (בין אם בבית ובין אם במשרד) זה קצת כמו לרדוף אחרי “הזנב” של עצמכם: אתם נפטרים מהלכלוך והאבק, עוברים 3 ימים והופ! הלכלוך כבר מספיק להצטבר מחדש…  “קצת” מרגיז, לא? עכשיו תארו לכם עד כמה יעיק “מרדף הניקיון” הזה כאשר תצטרכו לבצע ניקוי תריסים וחלונות. 

 

(בינינו? רוב הסיכויים שאתם תגיעו לאזורים הללו רק כאשר תתחיל תקופת החגים…)

אבל ברצינות; לא הייתם רוצים שבדיוק כמו שהחדר, הסלון או המשרד שלכם נותרים נקיים – כך גם יישארו התריסים והחלונות שבהם? בוודאי שאתם רוצים! 

ולמקרה שאתם תוהים למה חשוב לנקות את התריסים והחלונות, אז הנה הסיבות העיקריות לכך: 

 • זה עניין של אסתטיקה: תסכימו שהרבה יותר נחמד אילו שלבי התריסים והחלונות שלכם יהיו נקיים תמיד. הרי לא תרצו לארח משפחה או חברים כאשר “הנוף” המשתקף בחלון הוא לכלוך מעורפל או שכבת אבק עבה על התריסים.

 • שמירה על ניקיון = שמירה על הבריאות: מעבר לאסתטיקה, ניקוי תריסים וחלונות הוא גם עניין בריאותי. למעשה, כאשר אתם לא מבצעים ניקוי תריסים וחלונות – אתם מסתכנים בשאיפת חומרים מסוכנים המצויים באבק (על אחת כמה וכמה, הסכנה היא רבה יותר בהנחה שאתם סובלים מבעיות נשימתיות כגון אסתמה למשל).

 • תריס נקי הוא תריס תקין: לא רבים יודעים זאת, אך במקרים מסוימים כאשר קיימת בעיה בתריסים (לדוגמה – קושי משמעותי לפתוח אותם) הסיבה לכך נובעת מהצטברות של לכלוך בעיקר באזור המסילה. על כן, אם נדאג לבצע ניקוי תריסים בתדירות תכופה, אנו נשמור למעשה על “הבריאות” שלהם והם יוכלו לפעול במשך זמן רב יותר.
תריס גלילה
שני תריסים על קיר לבנים
התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

ניקוי תריסים וחלונות מספר טיפים לניקיון מוצלח

 • בעת ניקוי החלון, מומלץ להשתמש בבד שאינו מותיר שאריות סיבים. לשם כך – ניתן להשתמש במטליות “מיקרו-פייבר”.

 

 • לא כל חומר ניקוי יתאים בהכרח לניקוי חלונות. יתרה מכך, ישנם חומרים אשר עלולים להשאיר שריטות או סימנים עליהם. על כן, מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי עדינים כגון נוזל לניקוי כלים או סבון נוזלי.

 

 • בעת ניקוי התריסים, רצוי להתחיל בניקוי התריסים העליונים. הסיבה לכך היא משום שהאבק נוטה לרדת כלפי מטה וכך תוכלו להבטיח כי אתם מבצעים עבודת ניקיון יסודית. בנוסף, ודאו כי אתם משתמשים תחילה במטלית יבשה ושאתם עוברים על נקודות החיבור בין התריסים וכמובן גם על אזור המסילה. 

 

 • עם סיום פעולת הניקיון, הניחו לשלבי התריסים להישאר פתוחים כך שהם יוכלו להתייבש מאליהם.

כמה עולה ניקוי תריסים וחלונות?

עסוקים מדי? חוששים מגרימת נזק בעת ניקוי התריסים והחלונות? אז פנו למקצוענים שיבצעו עבורכם את המטלה! השאלה הגדולה כמובן היא כמה עולה ניקוי תריסים וחלונות? ובכן, התשובה לכך אינה חד משמעית והיא תלויה מן הסתם בהיקף העבודה הנדרשת (למשל – גודל החלונות/התריסים או כמות/חומרת הלכלוך שהצטבר בהם).

 

אם אתם אכן מחפשים מומחה לניקוי תריסים וחלונות – אנחנו הכתובת שתוכל למצוא לכם אותו. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים כאן ואנחנו נאתר עבורכם את איש המקצוע האמין, המקצועי והמשתלם ביותר!

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

למה איתנו

 • תיקון תריס הוא מלאכת מחשבת של ממש - מאחר ומדובר במוצר חשמלי תצטרכו בעל מקצוע אשר יודע להתעסק עם חשמל ובעל ניסיון בתריס גלילה חשמלי.
 • אמינות ומקצועיות לפני הכל - חונכנו שהכל מתחיל בבית, אנו מאמינים ביושרה ומקצועיות. אין צורך לתקן? לא נתקן.
 • מוניטין וניסיון - מאחורינו שנים רבות של ניסיון ומוניטין בתחום, אתם יכולים להיות רגועים.
 • אחריות - כל עבודה שאנו עושים מגובה באחריות למוצרים אותם החלפנו או לטיב התיקון, עם הלקוח גם לאחר התיקון.
 • הסברה - בעת הביקור אנו נלמד את בני הבית שימוש נכון בתריס חשמלי - טיפול יום יומי שימנע תקלות עתידיות ויתן לכם להפיק את המירב.
 • זמנים זה קודש - כאנשי עבודה אנו יודעים מה נדרש מהלקוח על מנת להיות בבית בעת הטיפול, זמנים אצלנו זה קודש. אין איחורים.