תיקון תריסים ותיקונים קטנים לבית

אם אתם מעוניינים להזמין שירות של תיקון תריסים ותיקונים קטנים לבית, ישנם כמה וכמה אנשי מקצוע שונים אשר עוסקים בכך, החל מהנדימנים, דרך טכנאים וכלה במסגרים אשר מייצרים ומתקינים סורגים ותריסים. ככה או ככה, בחירת אנשי המקצוע הנכונה, היא מה שלבסוף קובע את איכות העבודה – המשיכו לקרוא.

למה לתקן בהקדם תריסים ותקלות קטנות בבית?

בין אם מדובר בתריסים או בתיקונים קטנים בבית, אלו מהווים חלק בלתי נפרד מתחזוקת הבית הכללית שכל אחד צריך וצריכה לקחת על עצמם. ייתכן שאתם שוכרים דירה, אולי הנכס שלכם, כך או כך, ישנם מגוון תיקונים נפוצים שניתן להיתקל בהם כאשר מתגוררים בדירה או בבית פרטי. בתוך כך, בין אם מדובר בתריס חשמלי שלא עובד כמו שצריך, ידית דלת רופפת, או ארון שצריך תיקון, חשוב לטפל בבעיות אלו בהקדם האפשרי. מדוע בהקדם האפשרי? כדי למנוע נזק גדול יותר אשר נגרם כתוצאה מהזנחה. זכרו, התריסים ופריטים שונים בבית הם מכלול. כלומר, כל חלק קשור בחלק האחר בצורה כזאת או אחרת. לכן, כאשר חלק אחד מתקלקל, זה רק טבעי שהתקלה באותו חלק תשליך על התפקוד של שאר החלקים.

מה תיקון תריסים עשוי לכלול?

כאשר אתם מזמינים הנדימן או טכנאי עבור ביצוע תיקונים קטנים בבית וכן, גם תיקון תריסים, נפוץ כי קריאת השירות תידרש בכמה מקרים שונים. ישנן תקלות יותר נפוצות מאחרות, בעוד כי רוב קריאות השירות ידרשו עבור המקרים הבאים:

 • תיקון תריסים חשמליים: קריאות שירות אלו בדרך כלל יכללו תיקון מנועים, רצועות, שלבים של התריס ועוד.
 • תיקון תריסים ידניים: קריאה זו עשויה לכלול החלפת רצועות, תיקון שלבים, צביעה וכו'.

 • תיקונים קטנים לבית:
  מלבד תיקוני ארונות, דלתות ורהיטים, קריאות השירות האלה יכולות לכלול גם את העבודות הבאות:
  • תיקוני אינסטלציה: איתור ותיקון נזילות וסתימות, התקנת ברזים וכלים סניטריים וכן הלאה.
  • תיקוני חשמל: החלפת נורות, תיקון שקעים, התקנת גופי תאורה ועוד.
  • צביעה וטיוח: תיקון סדקים, צביעה מחדש של קירות, ביצוע שליכט צבעוני וכו'.
  • עבודות קטנות: תלייה של מדפים, תמונות, ווילונות ועוד עבודות שונות אשר בדרך כלל מבוצעות על ידי הנדימן.

דגשי בחירת איש מקצוע מתאים לסוג העבודה

מעבר לכך שכמובן חשוב לקבל המלצות מחברים או מאת המשפחה, לא פחות חשוב לחפש ביקורות באינטרנט על אנשי מקצוע שונים. ישנם אזכורים לגבי רוב אנשי המקצוע, בין אם ברשתות החברתיות או בגוגל, ככה שאתם תמיד יכולים להריץ חיפוש זריז ולאתר דירוגים שונים. בתוך כך, אחד ההיבטים שכדאי לכם לבדוק הוא ההיבט של האחריות. אם אתם נתקלים בביקורות המעידות על איש מקצוע אשר מסרב לקחת אחריות על השירותים שלו, התרחקו ממנו והמשיכו הלאה לבא ברשימה. לבסוף, הטיפ האחרון שלנו אליכם הוא כי לפני תחילת העבודה, ודאו שאתם מבינים את הבעיה ואת הפתרון אשר מוצע לכם ע"י איש המקצוע. ככה תוכלו להימנע מכל מיני מקרים בלתי צפויים ועלויות לא צפויות.

תיקון תריסים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו!