תיקון תריסים חשמליים בחיפה

כיום, כמעט בכל בית, בעיקר בסלון ובמרפסת, ניתן למצוא תריסים חשמליים מדגמים שונים. למרות שמדובר בתריסים עמידים, לא פעם הם מתקלקלים ויש לתקן אותם. המאמר יעסוק בתיקון תריסים חשמליים בחיפה.

בדיקה של התריסים החשמליים

אם אתם תושבי חיפה בוודאי תשמחו לשמוע שזמינותו של טכנאי תריסים חשמליים היא ברמת תדירות גבוהה. תיקון תריסים חשמליים בחיפה מחייב קודם כל בדיקה יסודית על מנת לוודא שאכן זוהי תקלה הניתנת לתיקון ורלוונטית לטכנאי. ייתכן ומדובר על בעיה חשמלית שאותה יפתור חשמלאי מוסמך. לפיכך לפני שמזמינים טכנאי מומלץ לבדוק אם התריסים עולים ויורדים מבלי שהמתג או השקע מקצרים וגורמים לבעיה חשמלית. אם ברור לכם שהבעיה היא בתריסים ולא בחשמל הזמינו טכנאי תריסים שיטפל בעיה.

0
מספר תושבים בחיפה

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

אילו תקלות יכולות להיות בתריסים?

אחת התקלות הנפוצות קוראת כאשר התריסים החשמליים יוצאים מהמסילה. מומלץ לא לנסות לסדר את התקלה לבד מכיוון שאפשר לגרום ליותר נזק. התריסים יכולים ליפול לגמרי ולפגוע במנוע ואז כבר מדובר בתיקון רציני מכיוון שהחלפת מנוע לתריס חשמלי תהיה הרבה יותר יקרה. החלפת מנוע היא אינה פעולה שגרתית אך היא עלולה להתרחש אם המנוע נפגע ולא מצליח לסחוב את התריסים. למשל, אם תריסים מופעלים לעלות כלפי מעלה והם יורדים, סימן שהמנוע עומד לגמור את תפקידו.

תיקון תריס חשמלי בתל אביב

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

החלפת רצועה בתריסים חשמליים

תקלה נפוצה נוספת היא ברצועה של התריסים. במיוחד אחרי הרבה שנים בהם התריסים משרתים אתכם, הרצועות שלהם יכולות להישחק ולהיקרע. אם הן שורדות יותר מ-3 שנים סימן שהן עמידות מאוד, אך לרוב לאחר תקופה כזו צריך להחליף אותן. בהנחה שהמנוע ממשיך להסתובב אך התריסים לא עולים או יורדים, כנראה שהרצועה נקרעה. אם הרצועה נתקעת בדרך לפני שהתריסים נקרעים אז התיקון יהיה יקר יותר מאשר כשהתריסים סגורים.

תיקון שלבים בתריסים חשמליים

בין אם מדובר על תיקון תריסים בחיפה ובין אם על החלפת שלבים שבורים או שיצאו ממקומם, צריך קודם כל לבדוק שאין איזה שהוא עצם המונע מהתריסים לנוע וגורם להם לצאת מהמקום.

ניתן למנוע את הישברותם במידה ומשהו מפריע לתנועה שלהם, אך בשביל זה צריך לבדוק את התריסים בצורה יסודית.
לפני שאתם ממהרים להחליף את השלבים לחדשים ייתכן והטכנאי יאתר את העצם וכך ימנע את החלפתם.

מבחינת המחיר החלפת מספר שלבים תתומחר פחות ממחיר החלפת שלב אחד.

איך בוחרים טכנאי מקצועי לתיקון תריסים חשמליים?

לפני שאתם מזמינים טכנאי לתיקון תריסים חשמליים חשוב שתקבלו עליו המלצות. כתושבי חיפה תוכלו למצוא במקומונים השונים פרסומות על אנשי מקצוע ולבחור משם, אך מדובר בהימור. מומלץ להיכנס לאינדקסים השונים של בעלי המקצוע באינטרנט ולצפות בחוות דעת של לקוחות הגרים באזורכם.

באינדקסים הללו מדרגים את אנשי המקצוע ונותנים להם ציונים כך שתוכלו לדעת אם הטכנאי מדורג ברמה גבוהה וגם לקרוא את חוות הדעת עליו. שיטה שניה היא לכתוב ברשתות ובקבוצות החברתיות ברשת שאתם זקוקים למתקן תריסים חשמליים ולקבל עשרות תגובות עם מספרי טלפון והמלצות.

בחרו 2-3 טכנאים והשוו ביניהם מחירים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שהבדיקה עולה כסף כמו בכל שירות מקצועי אחר ולכן בדקו את כל הפרטים לפני שהטכנאי מגיע לבדיקה. את הבחירה שלכם בטכנאי המתאים תעשו על פי המקצועיות שלו, המיומנות והאמינות. אם אתם חושדים בסיבה שממנה התריסים התקלקלו, בקשו לפני הבדיקה לדעת מה המחיר של התיקון הספציפי על מנת שלא יעבדו עליכם. בנוסף, ניתן להיכנס לאתרים שונים ולבדוק כמה עולה לתקן את התקלות.

למה איתנו

  • תיקון תריס הוא מלאכת מחשבת של ממש - מאחר ומדובר במוצר חשמלי תצטרכו בעל מקצוע אשר יודע להתעסק עם חשמל ובעל ניסיון בתריס גלילה חשמלי.
  • אמינות ומקצועיות לפני הכל - חונכנו שהכל מתחיל בבית, אנו מאמינים ביושרה ומקצועיות. אין צורך לתקן? לא נתקן.
  • מוניטין וניסיון - מאחורינו שנים רבות של ניסיון ומוניטין בתחום, אתם יכולים להיות רגועים.
  • אחריות - כל עבודה שאנו עושים מגובה באחריות למוצרים אותם החלפנו או לטיב התיקון, עם הלקוח גם לאחר התיקון.
  • הסברה - בעת הביקור אנו נלמד את בני הבית שימוש נכון בתריס חשמלי - טיפול יום יומי שימנע תקלות עתידיות ויתן לכם להפיק את המירב.
  • זמנים זה קודש - כאנשי עבודה אנו יודעים מה נדרש מהלקוח על מנת להיות בבית בעת הטיפול, זמנים אצלנו זה קודש. אין איחורים.
מפת העיר חיפה ואזורי העבודה לתיקון תריסים חשמליים
מפת חיפה

שאלות ותשובות

מדובר בשאלה מאוד טריקית לענות עליה, עלות התיקון תהיה בהתאם לתיקון שנצטרך לבצע. לצורך העניין החלפה של מנוע חשמלי תהיה יקרה מהחלפה של שלב בתריס. לכן, עלינו להגיע ולבדוק את הבעיה.

כמובן, איזו שאלה? אנו נמצאים עבורכם גם לאחר התיקון ומספקים אחריות לכל החלפים אשר החלפנו, כמו כן גם להליך התיקון עצמו.

יש המון בעיות אשר צצות אותן לרוב קל לתפעל לבד, אך עם זאת יש מספר תקלות המצריכות בדיקה מיידית: רעשים מהמנוע, תריס שיצא מהמסילה, החלפה של שלב בתריס, החלפת רצועות.