תיקון תריסים חשמליים בירושלים

כשאתם שומעים או חושבים על ירושלים, מהו הדבר הראשון שעולה לכם לראש? האם זו ההיסטוריה המפוארת? התרבות? הריחות? הטעמים? ואולי זה בכלל אוויר ההרים הצלול כיין? מה שזה לא יהיה – באמת שהכול הולך, כי ירושלים היא הרבה מאוד דברים בעבור הרבה סוגים של אנשים.

אבל אם נתייחס לירושלים מבלי לדבר על פרשנות ומטאפורות, זוהי העיר עם האוכלוסייה הגדולה בישראל (927,000 תושבים נכון לשנת 2019) וגם אחת שנמצאת בתנופה אדירה של התפתחות עירונית ועסקית.

ואם אתם ירושלמים (והאמת גם אם לא), אתם בטח מכירים את “הלב הפועם” של העיר: שוק מחנה יהודה אשר מאגד עשרות רבות של דוכנים וחנויות המושכים אליהם מאות אלפי אנשים בשנה, כוללו את הפוליטיקאים שלנו כשאנו מצויים בתקופות של בחירות.

0
מספר תושבים בירושלים
לוגו עיריית ירושלים

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

ואם יש משהו שמשותף ל – “באסטיונר” בשוק, למוכר הפלאפל באגריפס, למוסכניק בהמלך ג’ורג’ ואפילו לזוג הצעיר ממשכנות האומה, זה הרצון שלהם להגן על הסחורה, הציוד, הרכוש האישי וכמובן על הכסף שהם מחזיקים ברשותם. ואיך הם עושים את זה אתם שואלים? בשתי מילים – תריסים חשמליים!

תריסים חשמליים הם למעשה פתרון משולב: מצד אחד הם משדרגים לנו את נראות הבית או העסק (ניתן להזמין תריסים מעוצבים) ומצד שני מספקים עבורנו מיגון הכרחי בצורה מיטבית. ובמילים אחרות – ברגע שאנחנו מתקינים תריסים חשמליים, אנחנו רוכשים לעצמנו תעודת ביטוח מפני “אורחים” בלתי רצויים. מה שכן, עלינו להפנים כי תריסים חשמליים אינם מחזיקים לנצח ושלעיתים אף נזדקק לאיש מקצוע מיומן אשר יטפל לנו בתקלות העשויות להתרחש בהם.

תיקון תריס חשמלי בתל אביב

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

תיקון תריסים חשמליים – מה כבר יכול להשתבש?

כשמדובר בתריסים חשמליים, אנו יכולים לצפות לכמה סוגי תקלות: תקלה במנגנון ההפעלה, שברים בשלבים של התריס או מנוע ששבק חיים. במקרה הראשון, אנו ניתקל בבעיות כמו מתג שלא עובד או בתריס שאינו מגיב, במקרה השני, בפגמים פיסיים בתריס ובמקרה השלישי – במצב בו המנוע החשמלי הפסיק לתפקד ולכן התריס אינו עולה ויורד יותר.

תיקון תריסים חשמליים בירושלים – כך תמצאו מומחה שיטפל לכם בבעיה!

התריס בדירה ביפו חוסם את העיר העתיקה? “ברח” החשמל מהתריס של המסעדה ביצירה? אל דאגה!


אם אתם זקוקים למומחה “מלך” שיבצע עבורכם תיקון תריסים חשמליים בירושלים, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים למטה ואנחנו כבר נקשר אתכם אל מקצוען אמיתי במהירות!

למה איתנו

  • תיקון תריס הוא מלאכת מחשבת של ממש - מאחר ומדובר במוצר חשמלי תצטרכו בעל מקצוע אשר יודע להתעסק עם חשמל ובעל ניסיון בתריס גלילה חשמלי.
  • אמינות ומקצועיות לפני הכל - חונכנו שהכל מתחיל בבית, אנו מאמינים ביושרה ומקצועיות. אין צורך לתקן? לא נתקן.
  • מוניטין וניסיון - מאחורינו שנים רבות של ניסיון ומוניטין בתחום, אתם יכולים להיות רגועים.
  • אחריות - כל עבודה שאנו עושים מגובה באחריות למוצרים אותם החלפנו או לטיב התיקון, עם הלקוח גם לאחר התיקון.
  • הסברה - בעת הביקור אנו נלמד את בני הבית שימוש נכון בתריס חשמלי - טיפול יום יומי שימנע תקלות עתידיות ויתן לכם להפיק את המירב.
  • זמנים זה קודש - כאנשי עבודה אנו יודעים מה נדרש מהלקוח על מנת להיות בבית בעת הטיפול, זמנים אצלנו זה קודש. אין איחורים.
מפת ירושלים
מפת ירושלים

שאלות ותשובות

מדובר בשאלה מאוד טריקית לענות עליה, עלות התיקון תהיה בהתאם לתיקון שנצטרך לבצע. לצורך העניין החלפה של מנוע חשמלי תהיה יקרה מהחלפה של שלב בתריס. לכן, עלינו להגיע ולבדוק את הבעיה.

כמובן, איזו שאלה? אנו נמצאים עבורכם גם לאחר התיקון ומספקים אחריות לכל החלפים אשר החלפנו, כמו כן גם להליך התיקון עצמו.

יש המון בעיות אשר צצות אותן לרוב קל לתפעל לבד, אך עם זאת יש מספר תקלות המצריכות בדיקה מיידית: רעשים מהמנוע, תריס שיצא מהמסילה, החלפה של שלב בתריס, החלפת רצועות.

בכל העיר ירושלים!