תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה

פתח תקווה ידועה בשמה כ”אם המושבות” והיא גם מקום מושבם של מאות חנויות, מסעדות, ברים, מרכזי קניות ומתגוררים בה קרוב לכרבע מיליון תושבים. באופן כללי, העיר נחשבת לאחד מאזורי המגורים היותר נחשקים בישראל והיא אף זכתה להתברג היישר במקום השני – ברשימת הרשויות “הגדולות והמובילות בארץ” בקצב גיד

 

וכיאה לעיר מרכזית כמו פתח תקווה, עשרות אלפים מתושביה ומבעלי העסקים הפועלים בה – בוחרים לבצע התקנה של תריסים חשמליים – הן כהצהרה על סטאטוס ומעמד גבוהים והן בכדי להגן על רכוש אישי וסחורות. וככל הנראה הם יודעים על מה הם מדברים, כיוון שהסטטיסטיקה אומרת כי בכל שעה וחצי (בממוצע) מתבצעת פריצה לאיזשהו בית עסק בישראל ועסקים לא מוכנים (מן הסתם) לקחת סיכונים מיותרים. המסקנה הזו נובעת אגב מנתונים רשמיים של המשטרה, שחשפה כי במהלך שנת 2019 התרחשו 5,531 מקרי פריצה לעסקים בארץ ועוד כ – 12,298 מקרי פריצה לדירות, מה שאומר שבכל שעה נפרצה דירה בישראל. זה מטורף!

0
מספר תושבים בפתח תקווה
תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

ואם כל אחד מכם שמתגורר בפתח תקווה או מנהל בה עסק, מרגיש זעזוע מהנתונים הללו, אז בהחלט יש לכם סיבה מוצדקת (ומוכחת כמו שאתם רואים) להרגיש ככה. הרי לא הייתם רוצים (חלילה) שיבוא לכם פורץ באמצע הלילה וירוקן לכם כסף, תכשיטים וציוד אישי ויקר ששייך לכם, ובטח בבטח שזה יקרה לכם בבית העסק.  

 

ואם כבר התקינו אצלכם תריסים חשמליים – אז אוטומטית רמת ההגנה שלכם תעמוד על  80%… אבל בינינו? זה לא מספיק, ומגיע לכם להרגיש בטוחים ומוגנים בכל מאת האחוזים! בין אם מדובר בעסק שלכם או בבית הפרטי.

תיקון תריס חשמלי בתל אביב

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

הרי מה תעשו כשהתריס החשמלי יתקע לכם? שהמתג לא יעבוד? שהמנוע שמפעיל את התריס יתחיל “לגמגם” או פשוט להפסיק לעבוד? 

 

אז בדיוק בשביל זה – יצרנו עבורכם “בית”. בית שיאפשר לכם להתמודד בקלות עם הבעיה: קבלת מענה ממוקד מאלפי מומחים מנוסים ומקצועיים אשר עוסקים בפעילות של תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה  שידאגו לפתור לכם את כל סוגי התקלות במהירות! 

 

אנחנו נדאג להתאים עבורכם את אנשי המקצוע המובילים בתחום – בהתאם לאופי התקלה ובהתאם לרמת הדחיפות.

 

אז אם אתם זקוקים למקצוען עבור תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה, השאירו פרטים כאן ואנחנו נדאג לקשר אתכם אליו!

למה איתנו

  • תיקון תריס הוא מלאכת מחשבת של ממש - מאחר ומדובר במוצר חשמלי תצטרכו בעל מקצוע אשר יודע להתעסק עם חשמל ובעל ניסיון בתריס גלילה חשמלי.
  • אמינות ומקצועיות לפני הכל - חונכנו שהכל מתחיל בבית, אנו מאמינים ביושרה ומקצועיות. אין צורך לתקן? לא נתקן.
  • מוניטין וניסיון - מאחורינו שנים רבות של ניסיון ומוניטין בתחום, אתם יכולים להיות רגועים.
  • אחריות - כל עבודה שאנו עושים מגובה באחריות למוצרים אותם החלפנו או לטיב התיקון, עם הלקוח גם לאחר התיקון.
  • הסברה - בעת הביקור אנו נלמד את בני הבית שימוש נכון בתריס חשמלי - טיפול יום יומי שימנע תקלות עתידיות ויתן לכם להפיק את המירב.
  • זמנים זה קודש - כאנשי עבודה אנו יודעים מה נדרש מהלקוח על מנת להיות בבית בעת הטיפול, זמנים אצלנו זה קודש. אין איחורים.
מפת העיר פתח תקווה
מפת פתח תקווה

שאלות ותשובות

מדובר בשאלה מאוד טריקית לענות עליה, עלות התיקון תהיה בהתאם לתיקון שנצטרך לבצע. לצורך העניין החלפה של מנוע חשמלי תהיה יקרה מהחלפה של שלב בתריס. לכן, עלינו להגיע ולבדוק את הבעיה.

כמובן, איזו שאלה? אנו נמצאים עבורכם גם לאחר התיקון ומספקים אחריות לכל החלפים אשר החלפנו, כמו כן גם להליך התיקון עצמו.

יש המון בעיות אשר צצות אותן לרוב קל לתפעל לבד, אך עם זאת יש מספר תקלות המצריכות בדיקה מיידית: רעשים מהמנוע, תריס שיצא מהמסילה, החלפה של שלב בתריס, החלפת רצועות.

בכל העיר פתח תקווה!