תיקון תריסים חשמליים ברמת גן

בעבר, ברמת גן כמו בערים אחרות, היו תריסי שלבים מיושנים ברוב הבתים. כיום יותר ויותר בתים ודירות מתחדשים בתריסים חשמליים כמו שיש בדירות חדשות. המאמר יפרט מדוע אלו תריסים יעילים יותר ובאילו מקרים צריך לתקן אותם

היעילות של תריסים חשמליים

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גם המצאות שונות נעשות על מנת להביא את האדם לחיות בנוחות ולהתקדם לדברים חדשים ויעילים יותר. אם פעם היה צריך לפתוח ולסגור תריסים שלב אחר שלב באופן ידני ולנקות כל שלב לחוד כשמצטבר עליו אבק, היום הטכנולוגיה מאפשרת לנו בלחיצת כפתור להרים את התריסים ולסגור אותם. גם בזמן הניקיון פשוט עוברים על כל פלטת התריס עם מטלית ומסירים את האבק.

מעבר לכך מדובר על תריסים חזקים מאלומיניום שהם יותר בטיחותיים מפני פריצות. כמו כן, היכולת לשלוט בהכנסת האור והאוויר לבית באמצעות מתג חשמלי או שלט, מספקת לנו את הצרכים היומיומיים. כלומר, בלילה לוחצים וסוגרים וביום לוחצים ופותחים את התריסים למחצה או במלואם על מנת לשלוט באור ובאוויר. ביחד עם כל היתרונות הללו וחומרי הגלם החזקים מהם עשויים התריסים החשמליים, קורות לעיתים תקלות המחייבות תיקון.

0
מספר תושבים ברמת גן

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

מה הסיבות לתיקון תריסים חשמליים?

תיקון תריסים חשמליים ברמת גן או בערים אחרות במרכז הוא די נפוץ והרבה אנשים משתמשים בשירות על מנת שלא יצטרכו להחליף את התריסים לגמרי. ישנן מספר סיבות לתיקון תריסים חשמליים. הראשונה שביניהן היא כאשר התריס יוצא מהמסילה שלו.

קל להבחין בכך מכיוון שהתריס נראה עקום, אך לא מומלץ לנסות ולישר אותו ולהחזיר אותו למסילה מכיוון שאם יפול בבת אחת ובעוצמה הוא עלול להזיק למנוע. הסיבה השנייה היא בלאי של השלבים בתריס כתוצאה מהמפגש עם שמש ומזג אוויר קיצוני או מבלאי.

מכיוון שמדובר בשלבים מאלומיניום רוב הסיכויים שהשלבים יוותרו חזקים ולא ישברו, אך ייתכן ותאלצו להחליפם כיוון שהם מפריעים לתפעול התריס. בין היתר, ייתכן ומשהו חיצוני מונע מהתריסים לפעול ולנוע.

טכנאי מיומן ידאג להוציא גופים זרים כדי למנוע שברים בשלבים. הסיבה השלישית לתיקון תריסים יכולה לנבוע מרצועה לא תקינה שעומדת להיקרע או שנקרעה כבר ויש צורך להחליפה. כל אלו הם תיקונים קטנים ונפוצים שלא יקרעו לכם את הכיס.

תיקון תריס חשמלי בתל אביב

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

תקלה במנוע של התריס א תקלה חשמלית

תיקון תריסים ברמת גן יכול להיות יקר שמדובר בהחלפת מנוע. זוהי לא תופעה שקוראת בדרך כלל, אך יכולה בהחלט לקרות כאשר התריסים אינם עובדים. לא תצטרכו להחליף את כל המנגנון והתריסים, אלא רק מנוע לתריס חשמלי. זהו תיקון שעושה מתקן תריסים המקצועי.

ביחד עם זאת, כשיש בעיה חשמלית תצטרכו להזמין חשמלאי מוסמך לצורך התיקון. למשל, בעיה של מגע בחוטים הנמצאים במתג החשמלי, קצר במתג או קצר בשקע החשמלי וכד’. לפיכך, חשוב לנסות לאבחן את התקלה. 

 

מה עושה מתקן תריסים חשמליים?

כאשר אתם מזמינים לדירתכם ברמת גן מתקן תריסים חשמליים מקצועי, בראש ובראשונה הוא יערוך בדיקה יסודית של תפקוד התריס. האם הוא עולה ויורד? האם משהו תוקע אותו באמצע הדרך? האם הרצועה הסתבכה בארגז? האם השלבים או הרצועה נשחקו? האם מדובר בבעיה חשמלית? ועוד.

הבדיקה תאפשר למתקן ליידע אתכם בתקלה המדויקת ולתת לכם הצעת מחיר במידה ויש להחליף רצועה, שלבים, מנוע וכד’. חשמלאי מקצועי ומנוסה ייתן גם אחריות על התיקון שלו כדי שיהיה למי לפנות. חשוב לקבל המלצות על מתקיני תריסים חשמליים ברמת גן עם זמינות גבוהה, שירות אדיב במחירים סבירים.

למה איתנו

  • תיקון תריס הוא מלאכת מחשבת של ממש - מאחר ומדובר במוצר חשמלי תצטרכו בעל מקצוע אשר יודע להתעסק עם חשמל ובעל ניסיון בתריס גלילה חשמלי.
  • אמינות ומקצועיות לפני הכל - חונכנו שהכל מתחיל בבית, אנו מאמינים ביושרה ומקצועיות. אין צורך לתקן? לא נתקן.
  • מוניטין וניסיון - מאחורינו שנים רבות של ניסיון ומוניטין בתחום, אתם יכולים להיות רגועים.
  • אחריות - כל עבודה שאנו עושים מגובה באחריות למוצרים אותם החלפנו או לטיב התיקון, עם הלקוח גם לאחר התיקון.
  • הסברה - בעת הביקור אנו נלמד את בני הבית שימוש נכון בתריס חשמלי - טיפול יום יומי שימנע תקלות עתידיות ויתן לכם להפיק את המירב.
  • זמנים זה קודש - כאנשי עבודה אנו יודעים מה נדרש מהלקוח על מנת להיות בבית בעת הטיפול, זמנים אצלנו זה קודש. אין איחורים.

שאלות ותשובות

מדובר בשאלה מאוד טריקית לענות עליה, עלות התיקון תהיה בהתאם לתיקון שנצטרך לבצע. לצורך העניין החלפה של מנוע חשמלי תהיה יקרה מהחלפה של שלב בתריס. לכן, עלינו להגיע ולבדוק את הבעיה.

כמובן, איזו שאלה? אנו נמצאים עבורכם גם לאחר התיקון ומספקים אחריות לכל החלפים אשר החלפנו, כמו כן גם להליך התיקון עצמו.

יש המון בעיות אשר צצות אותן לרוב קל לתפעל לבד, אך עם זאת יש מספר תקלות המצריכות בדיקה מיידית: רעשים מהמנוע, תריס שיצא מהמסילה, החלפה של שלב בתריס, החלפת רצועות.

בכל העיר רמת גן!