תיקון תריסים חשמליים בתל אביב

לא נרדמת תל אביב הוא אחד השירים שיכולים לאפיין את העיר בצורה הטובה ביותר, תל אביב היא העיר השנייה בגודלה בישראל ומהווה את העיר המאוכלסת ביותר באזור המטרופוליני הגדול במדינה, כ – 438 אלף תושבים.

תל אביב למעשה נחשבת לבין מרכזי התרבות והמסחר הגדולים בעולם ובישראל בפרט. תל אביב היא אחת הערים המתקדמות בישראל ואזרחיה נחשבים לדעת רבים כ-אנשים שלא יכולים להישאר מאחור.

תל אביב עיר ללא הפסקה - תריס חשמלי

בטיול קטן בתל אביב אפשר לראות איך העיר הזו מעודדת קדמה בכל רמח איבריה, אנו מאמינים שקדמה מתחילה כבר בבית. בשנים האחרונות עם התפתחות עולם העיצוב, אנו רואים יותר בתים עם תריס גלילה חשמלי. עד לפני מספר שנים תריסים שימשו כצורך בסיסי של האדם לצורך הצללה והאפלה על חלל מסוים, היום זה ממש לא הסיפור.

תריס חשמלי הפך להיות אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם העיצוב, קשה לראות היום בית או משרד בתל אביב שלא משלב בין מודרניות, נוחות ופתרון הצללה והאפלה בדמות תריס חשמלי פונקציונלי ועיצובי.

0
מספר תושבים בתל אביב
נוף תל אביב

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

מלאכת מחשבת של ממש - תריס גלילה חשמלי

גם בחירה של תריס גלילה חשמלי היא מלאכת מחשבת של ממש, אנו מאמינים שאתם לא יכולים לשכוח את הפעם ההיא שישבתם עם יועץ לעיצוב פנים במטרה למצוא את התריס המושלם עבורכם.
כל כך הרבה נתונים, עיצובים, טקסטורות וגם פונקציונאליות – הפעלה באמצעות מפסק חשמלי, אלחוטי, שלט רחוק, מערכת בית חכם או אפילו דרך הפלאפון הפרטי, כל אלה נמצאים כ-חלק מהשיקולים שלכם.

וזה עוד לפני שהגענו למטרה שלשמה התכנסנו, פיתרון האפלה והצללה. אתם רואים שזה לא מה שהיה פעם?

תיקון תריס חשמלי בתל אביב

התריס החשמלי שבק חיים?

מזל שיש מקצוענים!

השאירו כאן פרטים ונתאם לכם מומחה שיטפל בבעיה!

תיקון תריסים חשמליים בתל אביב

מאחר ומדובר בפריט חשמלי, לעיתים רחוקות אנו נתקלים ב-כשלים טכניים שמקשים עלינו לעבוד עם התריס.

בין התקלות השכיחות ביותר ניתן למצוא: תריס אשר יצא מהמסילה, תריס מקצר, תריס חשמלי אשר המנוע שלו התחיל לזייף לאחרונה, החלפה או תיקון של שלב בתריס, החלפת רצועות עד לכדי מצב של תריס שלא עובד כלל.

מאחר ואתם לא אנשי מקצוע אנו מציעים לכם לא לשחק עם התריס יותר מדי ולתת למקצוענים לעשות את העבודה, תיקון תריסים חשמליים דורשים מיומנות וידע – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

למה איתנו

  • תיקון תריס הוא מלאכת מחשבת של ממש - מאחר ומדובר במוצר חשמלי תצטרכו בעל מקצוע אשר יודע להתעסק עם חשמל ובעל ניסיון בתריס גלילה חשמלי.
  • אמינות ומקצועיות לפני הכל - חונכנו שהכל מתחיל בבית, אנו מאמינים ביושרה ומקצועיות. אין צורך לתקן? לא נתקן.
  • מוניטין וניסיון - מאחורינו שנים רבות של ניסיון ומוניטין בתחום, אתם יכולים להיות רגועים.
  • אחריות - כל עבודה שאנו עושים מגובה באחריות למוצרים אותם החלפנו או לטיב התיקון, עם הלקוח גם לאחר התיקון.
  • הסברה - בעת הביקור אנו נלמד את בני הבית שימוש נכון בתריס חשמלי - טיפול יום יומי שימנע תקלות עתידיות ויתן לכם להפיק את המירב.
  • זמנים זה קודש - כאנשי עבודה אנו יודעים מה נדרש מהלקוח על מנת להיות בבית בעת הטיפול, זמנים אצלנו זה קודש. אין איחורים.
מפת העיר תל אביב
מפת תל אביב

שאלות ותשובות

מדובר בשאלה מאוד טריקית לענות עליה, עלות התיקון תהיה בהתאם לתיקון שנצטרך לבצע. לצורך העניין החלפה של מנוע חשמלי תהיה יקרה מהחלפה של שלב בתריס. לכן, עלינו להגיע ולבדוק את הבעיה.

כמובן, איזו שאלה? אנו נמצאים עבורכם גם לאחר התיקון ומספקים אחריות לכל החלפים אשר החלפנו, כמו כן גם להליך התיקון עצמו.

יש המון בעיות אשר צצות אותן לרוב קל לתפעל לבד, אך עם זאת יש מספר תקלות המצריכות בדיקה מיידית: רעשים מהמנוע, תריס שיצא מהמסילה, החלפה של שלב בתריס, החלפת רצועות.

אזור הפעילות שלנו מתפרש על גבי מטרופולין תל אביב.