תיקון תריסים לבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים לביתתריסים הם חלק חשוב מהבית, במיוחד אם יש לכם הרבה חלונות. הם מספקים פרטיות ושומרים על בידוד השמש בחוץ ועדיין מאפשרים לאוויר לזרום דרכם. וכאשר צריך שירות של תיקון תריסים לבית, צריך למצוא את אנשי המקצוע הנכונים במחירים הנכונים לכיס שלכם ובהתאם לשוק.

תריסים הם בדרך כלל קלים לתחזוקה, אבל הם צריכים גם תיקונים מדי פעם. חלק מהתיקונים של תריסים יכולים לכלול: 1) תריסים משוחררים שמצריכים חיבור מחדש או החלפה. 2) תריסים שלא נשארים פתוחים. 3) תריסים שאינם נסגרים. 4) תריסים שבורים או מתנדנדים ועוד. בסופו של דבר, ישנם סוגים רבים ושונים של תריסים, ולכל סוג יש בעיות משלו שיש לתקן מדי פעם. הנה כמה דגשים לגבי תיקון תריסים לבית, המשיכו לקרוא. 

בעיות בתריסים רגילים ותריסים חשמליים 

כאשר מדובר על תיקון תריסים לבית, חשוב להבדיל בין תיקון תריסים רגילים לבין תיקון תריסים חשמליים. בעוד שהבעיות הנפוצות בתריסים רגילים הן בדרך כלל שברים בתריסים, הבעיות בתריסים חשמליים הן הרבה יותר מגוונות וגם מורכבות. 

אם תיקון תריסים רגילים יכול להסתכם בעשרות שקלים עד מאות שקלים בודדים, תיקון תריסים חשמליים יכול להגיע גם לכדי מחירים של כ-500 ₪ – 1,500 ₪ ומעלה. ולאחר שהבנו זאת, בואו נדבר על סוגי בעיות בתריסים חשמליים, תריסים רגילים ומחירים. 

בעיות בתריסים שמצריכות תיקון ומחירים 

אם אתם מחפשים מחירון תיקון תריסים לבית, אתם פועלים הכי נכון מבחינה צרכנית. ותנו לנו לסייע לכם, נספר לכם כי התקנת תריס הזזה תעלה לכם כ-450 ₪ – 900 ₪ למ"ר. אם אתם צריכים החלפת מחזיקי תריס (אלו נקראים גם "שלות"), המחיר ינוע בין 150 – 350 ₪. 

אם יש לכם תריסים רגילים ידניים ואתם צריכים החלפת שלב שבור בתריס, המחיר ינוע בין 150 – 300 ₪. כמו כן, מתקינים יכולים לקבל קריאות שירות כאשר יש צורך לבצע החלפת ידית מנוף לתריס שלבים, מה שיכול לעלות כ-100 – 250 ₪, בממוצע. 

כמה עולה תיקון תריסי שלבים, גלילה, מסילות ועוד?

אם אתם צריכים איש מקצוע עבור החלפת סגר לתריס שלבים, המחיר יכול לנוע בין 100 ל-250 ₪, בעוד כי החלפת זוג מסילות תריס תעלה לכם כ-200 – 500 ₪. אם יש צורך לבצע תיקון מנגנון וידיות בחלון רפפה, המחיר יהיה כ-150 – 300 ₪. 

לא פעם, אנשי המקצוע נקראים כדי לבצע תיקון של רצועת המשיכה שהשתחררה בתריס גלילה. תיקון זה אינו זול, מחירו ינוע בין 150 ₪ ל-350 ₪. אם יש צורך לבצע החלפת מנגנון תחתון בתריס גלילה, המחיר יהיה כ-200 – 500 ₪. 

אחד התיקונים הכי נפוצים בתריסי גלילה הוא, שחרור תריס גלילה שנתקע. תיקון זה יכול להגיע עד למחיר של כ-500 ₪, אבל ניתן לאתר אנשי מקצוע המספקים אותו החל מ-200 ₪ – 250 ₪. כמו כן, תריסים יכולים להצריך תיקונים כמו התקנת מנגנון כוח לתריס גלילה (450-750 ש"ח), הוספת מעצורים לתריסי גלילה (150-250 ש"ח) ועוד. 

כיצד להוזיל עלויות תיקון תריסים בבית?

הבעיה הנפוצה ביותר עם תריסים היא הנטייה שלהם להישבר. תוכלו להימנע מכך על ידי בחירה מלכתחילה של תריסים איכותיים, עמידים ועשויים היטב. הבעיה השכיחה הבאה היא הצטברות אבק על השלבים או מערכת הגלילה, שגורם לתריסים להיצמד זה לזה ולא להיפתח או להיסגר כראוי. 

כדי לפתור בעיה זו, יש לנקות את התריסים היטב עם שואב אבק לפחות פעם בחודש, ולנגב אותם במטלית לחה באופן שוטף. שימו לב, אם ישנם מנגנונים וחלקים חשמליים חשופים, אין לחשוף אותם למים ומטליות ספוגות חומרי ניקוי. 

תחזוקה שוטפת של תריסים בבית למניעת בעיות 

שלב חשוב נוסף לשמירה על התריסים הוא, שימון החלקים הנעים שלהם כל חצי שנה באמצעות ספריי סיליקון או שמן WD-40 (תלוי בחומר). זה יגרום להם לנוע בצורה חלקה יותר, ויפחית את הבלאי לאורך זמן. יש לציין, אם אינכם בטוחים בסוגי החלקים שמצריכים שימון, הימנעו מכך. 

אל תשמנו את התריסים בכל מיני חלקים שאינכם מכירים, כי זה יכול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת. השימון אמנם בריא ומומלץ לפעילות החלקה של מנגנוני התריס, אבל חלקים מסוימים לא אמורים להיחשף לשמנים וחומרים אחרים.  

למה חשוב לתקן תריסים בעזרת אנשי מקצוע? 

בסופו של דבר, תריסים הם חלק חשוב בעיצוב הדירה והם יכולים להוות את ההבדל בין בית שנראה לא מטופח לבין בית שנראה אלגנטי. ותריסים, בין אם הם עשויים מעץ, מתכת או פלסטיק, עשויים להיות מוזנחים  על ידי בעלי בתים. הם מובנים מאליהם או שפשוט שוכחים אותם עד שהם נשברים, אבל שירותי תיקון תריסים יכולים לתקן כל סוג של תריסים. 

ואם רוצים לשמור אותם במצב תקין לאורך שנים, עדיף לערב את אנשי המקצוע בכך. בתוך כך, הצעד הראשון הוא לזהות איזה סוג של בעיה יש לכם בתריסים שלכם. השלב השני הוא למצוא איש מקצוע שיוכל לתקן אותם. בעזרת מחקר מקוון קצרצר, תוכלו לעשות זאת בדקות בודדות ולחסוך כסף בדרך. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:

תיקון תריסים לבית

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריס חשמלי חיצוני

תריס חשמלי חיצוני

תריסי חשמל חיצוניים הם פתרון המתאים לבית ולעסק. התריסים משמשים גם לנוחות, ותורמים לביטחון הדיירים. בעבר לא הייתה קיימת חשיבות משמעותית לאסתטיות של התריס, אך

לקריאת המאמר »
תריסי שלבים

תריסי שלבים

תריסי שלבים הם תריסים המחוברים זה לזה, עשויים פלסטיק, אלומיניום או כל חומר ייעודי אחר. כל שלב מושך את השלב אחריו. תריסי שלבים נשלטים בעזרת

לקריאת המאמר »
תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק הם תריסים שאפשר למצוא היום כמעט בכל דירה. התריסים משמשים אותנו לסגירה ופתיחה של חלונות הבית, דלת יציאה, מרפסת הבית וכיוצא בזה.

לקריאת המאמר »