תיקון תריסים שלבים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים שלביםשלבי התריס הם אחד הרכיבים שיכול להינזק בקלות ולהצריך תיקון מתאים. לכל תריס יש תקלות נפוצות אחרות בשלבים שלו. על תיקון שלבי התריס נרחיב במאמר הבא. 

 

תיקון תריסים שלבים- סוגי תריסים

קיימים סוגים שונים של תריסים. ריכזנו לכם את הסוגים המרכזיים- 

 • תריס הזזה- תריס הזזה הוא התריס הפשוט ביותר. תריס זה למעשה יושב על מסילה ונפתח בהזזה. התריס יכול להיפתח בהזזה כנף על כנף או לתוך כיס. 
 • תריס גלילה ידני- תריס גלילה ידני הוא תריס בו פתיחת וסגירת התריס מתבצעות על ידי הרמה של רצועה, חבל או סרט. 
 • תריס חשמלי- תריס חשמלי הוא תריס גלילה בו הפתיחה והסגירה של התריס מתבצעות על ידי מנוע חשמלי. המנוע החשמלי מחובר למפסק, שלט או אפליקציה מתאימה ומאפשר לשלוט בתריס בקלות. תריס חשמלי נחשב לתריס הכי נוח בשוק. הבלאי של תריס חשמלי הוא איטי מאוד כיוון שהמנועים שלו חזקים ויעילים. 

תיקון תריסים שלבים- סוגי שלבים

מלבד לסוגי תריסים שונים, יש סוגים שונים של שלבים לתריסים. אלה סוגי השלבים הנפוצים ביותר- 

 • P.V.C- שלבי P.V.C הם השלבים הפשוטים והזולים ביותר בשוק. מדובר בשלבים פשוטים ולא איכותיים במיוחד. בדרך כלל הם מגיעים בצבעי לבן, אפור או חום ולא ניתן לעצב אותם בצבעים רבים. שלבים אלה לא עמידים במיוחד, הם מתפרקים בקלות והם ניזוקים בקלות מתנאי מזג האוויר השונים בהם שמש חזקה, גשמים ורוחות. 
 • אלומיניום משוך- שלבי אלומיניום משוך נחשבים לשלבים איכותיים ועמידים במיוחד. האלומיניום הוא חומר גמיש וקל המאפשר עיצובים מיוחדים בשלל צבעים. עם זאת לשלבים אלה יש חיסרון מרכזי והוא שאינם מבודדים טמפרטורה ורעש והם יחסית יקרים. 
 • אלומיניום מכופף- שלבי אלומיניום מכופף דומים לשלבי אלומיניום משוך אך הייצור שלהם שונה. ניתן לבודד שלבי אלומיניום מכופף לטמפרטורה ורעש על ידי חומר מוקצף. 

 

תיקון תריסים שלבים- תקלות בשלבים

לכל סוג תריס יכולות להיות תקלות בשלבים אך התקלות שונות אחת מהשנייה. 

 • תיקון שלבים בתריס הזזה

בתריס הזזה התושבות עלולות להתפורר. התושבות מחזיקות את שלבי התריס. לאחר תקופה שהתריס בשימוש התושבות עלול להתפורר, בעיקר בגלל השמש החזקה שמייבשת אותן. מדובר בתיקון פשוט בו מחליפים את התושבות. 

כמו כן, בדיוק כמו שהתושבות עלולות להתפורר כך שלבי התריס עלולים להישבר ולהינתק ממקומם. במצב כזה יש להחליף את שלבי התריס התקולים. 

 • תיקון שלבים בתריס גלילה ידני

בתריס גלילה ידני יש שתי תקלות מרכזיות של השלבים- שלב שיצא ממקומו ושלב שבור. תריס גלילה ידני מחובר לציר עליו הוא נגלל. הגלילה מתבצעת על ידי שתי רצועות. יכול להיות מצב בו רצועה אחת מתוחה יותר מהשנייה או שהציר עליו התריס נגלל לא מאוזן. במצב כזה שלבים עלולים לצאת מהמסילה. תקלה של שלב שיצא ממקומו מצריכה תיקון מתאים. 

כמו כן, השלבים בתריס עלולים גם להישבר. במקרה של שלב שבור ניתן לתקן את הבעיה על ידי החלפה של השלב השבור. 

 • תיקון שלבים בתריס חשמלי

כמו בתריס הזזה או בתריס גלילה ידני, גם בתריס חשמלי שלבי התריס עלולים להישחק. בתריס חשמלי התקלה הנפוצה היא נתק בין שלבי התריס, כאשר בדרך כלל הניתוק יהיה בין השלב הראשון לשני. הסיבה לכך היא שהשלבים הראשונים נושאים במשקל של כל השלבים מתחתיהם. במצב שנגרם ניתוק בין שלבי התריס יש להוציא את השלב העקום או המנותק ולחבר אותו לשלב הבא. שימו לב- תקלה זו גורמת למנוע לצאת מאיפוס. לכן לאחר התיקון יש צורך בכיול המנוע מחדש. 

 

תיקון תריסים שלבים- האם לתקן?

שאלה נפוצה מאוד היא האם לתקן שלבים של תריסים או להחליף את התריס. התשובה היא לתקן את השלבים. החלפה ותיקון של שלבים היא תקלה פשוטה וזולה יחסית. לעומת זאת החלפה של התריס כולו היא פעולה מורכבת ויקרה יותר. לתיקון השלבים בתריס יש שני יתרונות מרכזיים על פני החלפת התריס כולו- 

 • חיסכון כספי. על ידי תיקון תריסים ניתן לחסוך כסף לעומת החלפה של התריס. תיקון תריסים הוא פעולה זולה ומשתלמת. ניתן לתקן את התריס, להחליף רכיבים ספציפיים בו והדבר יהיה משתלם יותר באופן משמעותי מהחלפת התריס כולו. 
 • חיסכון בזמן. תיקון תריסים הוא פעולה לא מורכבת, כמובן בהתאם לתקלה של התריס. ניתן לתקן תריסים בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע וכך לחסוך זמן. 

תיקון תריסים שלבים- כמה זה עולה?

קשה לענות באופן חד משמעי מה המחיר של תיקון שלבים בתריסים מאחר שתלוי בגורמים שונים כאשר במרכזם סוג התריס, סוג השלבים וסוג התקלה. ריכזנו לכם טווחי מחירים עבור התקלות השונות והמחירים שלהם בתריסים השונים. 

 • המחיר להחלפת תושבות בתריס הזזה ינוע בין 10 ל-20 שקלים, לא כולל מחיר ביקור טכנאי. 
 • המחיר להחלפת שלב בתריס הזזה ינוע בין 10 ל-40 שקלים בהתאם לסוג השלב (PVC, אלומיניום או זכוכית). 
 • המחיר לתיקון או החלפה של שלב בתריס גלילה ידני ינוע בין 300 ל-400 שקלים. יש לקחת בחשבון שככל שהגישה לחלון תהיה בעייתית יותר או שהחלון יהיה גדול יותר כך המחיר יעלה. 
 • המחיר לתיקון שלב בתריס חשמלי ינוע בין 300 ל-350 שקלים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:

תיקון תריסים שלבים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריס חשמלי חיצוני

תריס חשמלי חיצוני

תריסי חשמל חיצוניים הם פתרון המתאים לבית ולעסק. התריסים משמשים גם לנוחות, ותורמים לביטחון הדיירים. בעבר לא הייתה קיימת חשיבות משמעותית לאסתטיות של התריס, אך

לקריאת המאמר »
תריסי שלבים

תריסי שלבים

תריסי שלבים הם תריסים המחוברים זה לזה, עשויים פלסטיק, אלומיניום או כל חומר ייעודי אחר. כל שלב מושך את השלב אחריו. תריסי שלבים נשלטים בעזרת

לקריאת המאמר »
תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק הם תריסים שאפשר למצוא היום כמעט בכל דירה. התריסים משמשים אותנו לסגירה ופתיחה של חלונות הבית, דלת יציאה, מרפסת הבית וכיוצא בזה.

לקריאת המאמר »