תיקון תריס חשמלי תקוע

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריס חשמלי תקועמכירים את זה שאתם רוצים לפתוח את התריס אבל הוא תקוע? אם התשובה היא כן אז אתם צריכים תיקון תריס חשמלי תקוע. תיקון זה מתבצע על ידי איש מקצוע מתאים. יכולות להיות מגוון תקלות שיתקעו את התריס שלכם ויצריכו תיקון. על התקלות השונות נרחיב במאמר הבא. 

 

תיקון תריס חשמלי תקוע- מהו תריס חשמלי?

תריס חשמלי הוא תריס גלילה בו הפתיחה והסגירה של התריס מתבצעות על ידי מנוע חשמלי. המנוע החשמלי מחובר למפסק, שלט או אפליקציה מתאימה ומאפשר לשלוט בתריס בקלות. תריס חשמלי נחשב לתריס הכי נוח בשוק. הפתיחה והסגירה של התריס החשמלי מתבצעות על ידי המנוע ולכן לא מצריכות שום מאמץ פיזי. 

הבלאי של תריס חשמלי הוא איטי מאוד כיוון שהמנועים שלו חזקים ויעילים. כמו כן מדובר בתריס בטיחותי מאוד ויעיל במיוחד בפני פריצות. הסיבה לכך היא שמדובר בתריס כבד מאוד שכמעט בלתי אפשרי לפתוח ללא המנוע. 

יש לקחת בחשבון שאם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם לבית חכם הבחירה בתריס חשמלי היא הבחירה המתאימה ביותר. תריס חשמלי הוא התריס היחיד שניתן להתאים לבית חכם. על ידי כך אתם יכולים לשלוט על זמני הפתיחה והסגירה של התריס גם אם אתם לא נמצאים בבית ולאפשר אוורור של הבית. 

תיקון תריס חשמלי תקוע- בדיקת התריס

התריס החשמלי שלכם לא עובד. על מנת לדעת מה התקלה וכיצד לתקן אותה יש לבצע בדיקה לתריס. על ידי הבדיקה ניתן לדעת האם התקלה בתריס או במקום אחר. לדוגמא, אחת התקלות שיכולות לשבש את ההפעלה של תריס חשמלי היא אספקת חשמל לא תקינה לשקע של התריס. 

איך תוכלו לדעת האם הבעיה היא בתריס עצמו או במתג? לשם כך מומלץ קודם כל לקרוא לאיש תיקון תריסים. איש המקצוע יבצע בדיקה ראשונית בנוגע לתריס ויבין האם התקלה בו. במידה שהתריס תקין כנראה שהתקלה בחשמל. 

 

תיקון תריס חשמלי תקוע- סוגי תקלות

כפי שציינו, לתריס חשמלי יכולות להיות תקלות שונות. ריכזנו את סוגי התקלות המרכזיות שיגרמו לתריס להיתקע ויצריכו תיקון מתאים. 

  • תקלה במנוע

אחד הרכיבים המרכזיים בתריס חשמלי הוא המנוע החשמלי. בדרך כלל למנוע תהיה אחריות של 5 שנים, אך לאחר תקופה זו, במידה שיש תקלה במנוע יהיה עליכם לשלם על התיקון מכיסכם. תקלה במנוע כוללת תיקון יקר יחסית אך נדרש. במידה שהתריס נסגר או נפתח בקושי רב, במידה שאתם מנסים לעצור את פתיחת התריס והתריס יורד למטה או במידה שהמנוע משמיע רעשי עבודה אך התריס לא מגיב הדבר מעיד על מנוע מקולקל. במצב כזה יש צורך בתיקון מנוע חשמלי או בהחלפה שלו. 

  • תקלה ברצועה

תריס חשמלי הוא תריס שנגלל על גבי רצועה. יכולים להיות מקרים בהם הרצועה נקרעת או נשחקת. הדבר יכול להיות תוצאה של בלאי טבעי או של שימוש לא נכון בתריס שגורם לשחיקת הרצועה. חשוב לשים לב שאין חפצים בסביבת התריס שעלולים להפריע לו לרדת ולגרום לשחיקה של הרצועה. במצב כזה יש לתקן את הרצועה. 

  • תקלה בשלבי התריס

כמו בתריס הזזה או בתריס גלילה ידני, גם בתריס חשמלי שלבי התריס עלולים להישחק. בתריס חשמלי התקלה הנפוצה היא נתק בין שלבי התריס, כאשר בדרך כלל הניתוק יהיה בין השלב הראשון לשני. הסיבה לכך היא שהשלבים הראשונים נושאים במשקל של כל השלבים מתחתיהם. במצב שנגרם ניתוק בין שלבי התריס יש להוציא את השלב העקום או המנותק ולחבר אותו לשלב הבא. שימו לב- תקלה זו גורמת למנוע לצאת מאיפוס. לכן לאחר התיקון יש צורך בכיול המנוע מחדש. 

  • תקלה במתג

כפי שציינו קודם, יכול להיות מצב בו התריס לא עובד כהלכה בגלל המתג החשמלי. במידה שאתם לוחצים על המתג החשמלי ולא שומעים רעש עבודה, כנראה שהמתג תקול. דרך נוספת לדעת שהמתג תקול היא במידה שהשאלטר קופץ. אם אתם מנסים להוריד או להעלות את התריס וכתוצאה מכך השאלטר קופץ או שאתם מריחים ריח שרוף מהשקע, יש להזמין חשמלאי לבצע את הבדיקה. 

שימו לב שכיום נמכרים תריסים חשמליים גם עם מנואלה שמאפשרת להוריד או להעלות את התריס באופן ידני. אך המנוע החשמלי מאפשר לעשות זאת בנוחות מקסימלית ולכן מומלץ לתקן את המתג. 

חשוב מאוד שתיקון המתג יתבצע על ידי חשמלאי. 

תיקון תריס חשמלי תקוע- כמה זה עולה?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה עולה תיקון תריס חשמלי תקוע מאחר שהמחיר תלוי בגורמים שונים כאשר במרכזם סוג התקלה. ריכזנו לכם טווח מחירים עבור התקלות השונות של תריס חשמלי.

  • המחיר לבדיקת תריס חשמלי ללא תיקון יעלה כמו קריאת שירות וינוע בין 200 ל-250 שקלים.
  • המחיר להחלפת מנוע בתריס חשמלי של חברה איכותי יחל מ-1,100 שקלים, כולל מע"מ ואחריות ל-5 שנים. יש לקחת בחשבון שככל שהתריס גדול יותר או כבד יותר כך המנוע יעלה יותר. 
  • המחיר להחלפת רצועה בתריס חשמלי ינוע בין 300 ל-350 שקלים. 
  • המחיר לתיקון שלב בתריס חשמלי ינוע בין 300 ל-350 שקלים. 
  • המחיר לתיקון מתג של תריס חשמלי ינוע בין 200 ל-400 שקלים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:

תיקון תריס חשמלי תקוע

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריס חשמלי חיצוני

תריס חשמלי חיצוני

תריסי חשמל חיצוניים הם פתרון המתאים לבית ולעסק. התריסים משמשים גם לנוחות, ותורמים לביטחון הדיירים. בעבר לא הייתה קיימת חשיבות משמעותית לאסתטיות של התריס, אך

לקריאת המאמר »
תריסי שלבים

תריסי שלבים

תריסי שלבים הם תריסים המחוברים זה לזה, עשויים פלסטיק, אלומיניום או כל חומר ייעודי אחר. כל שלב מושך את השלב אחריו. תריסי שלבים נשלטים בעזרת

לקריאת המאמר »
תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק הם תריסים שאפשר למצוא היום כמעט בכל דירה. התריסים משמשים אותנו לסגירה ופתיחה של חלונות הבית, דלת יציאה, מרפסת הבית וכיוצא בזה.

לקריאת המאמר »