פרופילים מודולריים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בתעשייה הישראלית והעולמית מוצרים כגון: פרופיל אלומיניום מרובע מהווים את הפתרון האידיאלי עבור בניה מודולרית. משתמשים בפרופיל המדובר בין היתר עבור חיבור שני משטחים, עבור החלקת משטחים ועוד. באמצעות שילוב של פרופילי אלומיניום וכן אביזרים רלוונטיים שונים, מתאפשר תכנון פשוט וגמיש, הרכבה מהירה מכלולים שונים לרבות מכונות ייעודיות, מסועים, שולחנות עבודה, מערכות אחסון ועוד. כמובן שחשוב לבחור בקפידה פרופיל אלומיניום וזאת בהתאם לצורך ולמטרה העומדים על הפרק.

 

פרופילים מודולריים- מה חשוב לדעת?

פרופילים מודולריים הינם פרופילים חכמים אשר משמשים כיום לבניית מגוון רחב של מוצרים לשימושים שונים לרבות מבנים, עגלות, מעמדים ומתקנים שונים. הרכבת הפרופילים המדוברת מבוצעת ללא ריתוכים או חיתוכים מורכבים. פרופילי אלומיניום מודולריים ניתנים להרכבה באמצעות אביזרים משלימים שונים הכוללים ברגים, אומים שחילים, אומים קפיציים, מכסים לקצוות ומסילות, חיבורי קצה המתאימים לסוגים וגדלים של פרופילים מודולריים שונים ועוד.

בין הפרופילים המודולריים ניתן למצוא סדרת פרופילי תעלות אלומיניום בגדלים שונים המשמשים לצורך הובלת צנרת אוויר, חיווט ובניית קופסאות פיקוד ובקרה.

 

מהם היתרונות של פרופילים מודולריים?

ישנם לא מעט יתרונות לפרופילים מודולריים והם: אינו מחליד, עמיד לפגעי הסביבה והתחמצנות, מחזיק שנים רבות בעוד מתכות וחומרים אחרים יתבלו עם הזמן, ניתן לעבד אותו בקלות, הוא חומר חזק שלא נשבר בקלות ועוד. ניתן לייצר פרופילים מודולריים מאלומיניום במגוון רחב מאוד של צורות, מה שמאפשר להתקין אותם בכל חלל מבלי שהם יפריעו או יתפסו מקום משמעותי מדי בחלל.

 

כיצד מייצרים פרופיל מודולרי מאלומיניום?

חומר הגלם של האלומיניום מגיע בצורה של גלילים. מחממים את חומר הגלם לטמפרטורה של 550 מעלות, כאשר בטמפרטורה המדוברת החומר שומר על הצורה שלו, אך הוא הופך לבצקי וכך ניתן לעבד אותו בצורות שונות. מכניסים את החומר לתבניות בצורה הרלוונטית ולאחר שהפרופיל מתקרר מותחים ומיישרים אותו, חותכים אותו ליחידות ומכניסים לתנור. בתנור הוא עובר תהליך תרמי ומחזק את התכונות המכניות של פרופיל האלומיניום פי 3.

חשוב לדעת כי פרופיל האלומיניום נוצר בתהליך התואם לדרישות הלקוח בכל הנוגע לחוזק המכני הנדרש ממנו, הגימור הנדרש, הסביבה שבה הוא יידרש לתפקד ועוד. ניתן לשלב אלומיניום עם מתכות נוספות כגון: מגנזיום, צורן ונחושת בתהליך אשר נקרא סגסוגת. שילוב זה יכול ליצור חוזק מכני גבוה יותר לפרופיל.

בניגוד לפרופילים רגילים, את הפרופיל המודולרי ניתן לחבר למוצר אחר שלרוב הוא יהיה פרופיל אלומיניום נוסף.

 

כיצד בוחרים פרופיל אלומיניום מתאים?

כיום ניתן למצוא לא מעט פרופילי אלומיניום מודולריים, בגדלים שונים, צורות שונות וחיתוכים שונים. אם אתם זקוקים לפרופיל מעין זה, עבור כל מטרה, חשוב מאוד שתבחרו לרכוש אותו מחברה אשר ידועה במגוון הרחב שהיא מציעה בתחום הפרופילים הללו וכן באיכות הפרופילים שלה. מלבד זאת, חשוב מאוד שהחברה תהיה בעלת יכולת לסייע לכל אדם שמגיע אליה לגבי הפרופיל הנדרש לו בהתאם לצורך הספציפי שלו. על כן, לא כדאי לרכוש פרופיל אלומיניום מודולרי מכל חברה באשר היא וכדאי לברר מראש למי כדאי לפנות לצורך רכישת פרופיל איכותי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
בריכה
עיצוב בריכות ביתיות

עיצוב בריכה לבית הוא תהליך מרגש שדורש תכנון ושיקול דעת מדוקדק. מבחירת הגודל והצורה הנכונים ועד לבחירת החומרים והתכונות המושלמים, ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון.

לקריאת המאמר »