הכל על תריסים ותריסי מזגן – המדריך המקיף

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסים הפכו בשנים האחרונות לאביזר פופולרי ביותר בקרב בעלי בתים ודירות. הם מספקים הגנה מקסימלית מפני קרני השמש, שומרים על הפרטיות שלכם ומוסיפים נופך דקורטיבי יוקרתי לחלל הבית כל עוד הם מעוצבים יפה. בנוסף, ישנם תריסים ייעודיים המיועדים למזגנים, אשר תפקידם להגן על המזגן ולסייע בתפקודו התקין. במאמר זה נסקור את כל מה שצריך לדעת על תריסי מזגן.

מהם תריסים ומה ייחודם? תריסים הם מוצר דקורטיבי-תפקודי המורכב ממספר לוחות (סורגים) אנכיים או אופקיים, העשויים מחומרים שונים כגון אלומיניום, פלדה, עץ או חומרים מרוכבים. התריסים מחוברים למנגנון מיוחד המאפשר לפתוח ולסגור אותם על-פי הצורך, ובכך להגן מפני קרינת שמש, לשמור על הפרטיות ולווסת את כמות האור הנכנסת לחלל.

:יתרונות עיקריים של תריסים

·הגנה מקסימלית משמש וקרינה

שמירה על פרטיות מלאה

·מראה דקורטיבי מרשים

בידוד תרמי וחיסכון באנרגיה

·עמידות גבוהה ואורך חיים ארוך

קלים לתחזוקה ולניקוי

סוגי תריסים עיקריים:

. תריסי חוץ (אלומיניום/פלסטיק)

. תריסי פנים (עץ/אלומיניום/PVC)

. תריסי ניל"ן (בדים קלועים ארוגים)

 תריסי גלילה (נגללים )

תריסי נירוסטה (תריסי פלדה מיוחדים)

 תריסי מזגן (תריסים ייחודיים להגנת המזגן)

?תריסים למזגן – מדוע הם חשובים

חשוב להגן על מזגנים מפני השפעות חיצוניות שונות כגון גשם, שמש יתרה, לכלוך וחול על מנת לשמור על תפקוד תקין ואורך חיים ארוך של המערכת. תריסים ספציפיים עבור מזגנים נועדו למטרה זו, וזאת באמצעות התכונות הבאות:

·הגנה מפני קרינת שמש יתרה והתחממות יתר של המזגן

   מניעת חדירת גשם, רוח וחול המזיקים למערכת

·שמירה על נקיונו של המזגן מאבק ולכלוך

·אפשרות לאוורור והוצאת אויר חם בזמן פעולת המזגן

תריסי מזגן עשויים בדרך כלל מחומרים עמידים כגון אלומיניום מגולוון או פלסטיק קשיח, כך שהם יכולים לשרוד בחוץ לאורך זמן רב. ישנם גם תריסים המיוצרים במיוחד באטימות גבוהה כדי להגן על המזגן מפני גשם וחול.

יתרונות של תריסים למזגן:

מאריכים את חיי המזגן ומונעים תקלות יקרות עקב השפעות חיצוניות

·מונעים כניסה וקינון של חרקים וחיות במזגן

·מגנים על המזגן מפגיעות פיזיות וונדליזם

·מאפשרים תחזוקה קלה ופשוטה של המזגן ללא הפרעות

·ניתנים להתקנה קלה ע"י טכנאי מוסמך

·נגישים בכל עת לצורך טיפול ותחזוקה במזגן

·מצויים בדגמים וצבעים מגוונים להתאמה מושלמת

·מעניקים מראה אסתטי ויפהפה לחזית הבית

:שאלות נפוצות לגבי תריסים

שאלה: אילו סוגי חומרים מהם עשויים תריסים? תשובה: תריסים עשויים ממגוון חומרים כגון: אלומיניום, פלדה מגולוונת, עץ, PVC, ניילון ארוג ועוד. בחירת החומר נעשית בהתאם לסוג התריס, מיקומו, ותקציב הלקוח.

שאלה: מה טווח המחירים של תריסים? תשובה: מחירי תריסים משתנים בהתאם לסוג, גודל, חומר, מורכבות ההתקנה וכו'. טווח המחירים הוא בין 1,000 ש"ח לבין 20,000 ש"ח לדירה רגילה. תריסים בהתקנה מורכבת יותר, חומרים יקרים או בגדלים בלתי שגרתיים יכולים לעלות אף מעבר לכך.

שאלה: האם תריס חוסם אור בצורה מוחלטת? תשובה: תריסי חוץ מאלומיניום מלא או עץ מהודק הם אטומים לחלוטין לאור כאשר הם סגורים. תריסי ניל"ן ופי.וי.סי מעט חדירים לאור עקב המרווחים בין הבדים. תריסים בהירים מעבירים אור במידה מסוימת.

 שאלה: מה החיים הממוצע של תריס? תשובה: בתנאי תחזוקה נאותים, חיי תריס חוץ איכותי יכולים להגיע עד כ-20 שנה ואף יותר

תריסים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
בריכה
עיצוב בריכות ביתיות

עיצוב בריכה לבית הוא תהליך מרגש שדורש תכנון ושיקול דעת מדוקדק. מבחירת הגודל והצורה הנכונים ועד לבחירת החומרים והתכונות המושלמים, ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון.

לקריאת המאמר »