החלפת שלבים בתריס

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

החלפת שלבים בתריסהשלבים בתריס שלכם שבורים? במקרה כזה יש להחליף אותם. קיימים סוגים שונים של שלבים וסוגים שונים של תריסים אשר בכל אחד מהם יהיה שימוש בשלבים שונים. על החלפת שלבים בתריס נרחיב במאמר הבא. 

 

היתרונות של החלפת שלבים בתריס

כאשר שלבי התריס נשברים או מתנתקים הדבר עלול להרוס את מנגנון ההפעלה של התריס, לגרום לכך שלא נוכל לסגור את התריס לחלוטין ועוד. בזכות החלפת שלבים בתריס ניתן להחליף רק את השלבים ולא את התריס כולו. להחלפת שלבים בתריס יש שני יתרונות מרכזיים על פני החלפת התריס כולו- 

 • חיסכון כספי. על ידי החלפת שלבים בתריס ניתן לחסוך כסף לעומת החלפה של התריס. החלפת שלבים בתריס הוא פעולה זולה ומשתלמת יותר באופן משמעותי מהחלפת התריס כולו. 
 • חיסכון בזמן. החלפת שלבים בתריס תיקון היא פעולה לא מורכבת שמתבצעת על ידי אנשי מקצוע מתאימים ומאפשרת לחסוך בזמן. 

סוגי שלבים

לפני שנרחיב על החלפת שלבים בתריס, ריכזנו לכם את סוגי השלבים הנפוצים ביותר ואת ההבדלים ביניהם. 

 • P.V.C- שלבי P.V.C הם השלבים הפשוטים והזולים ביותר בשוק. מדובר בשלבים פשוטים ולא איכותיים במיוחד. בדרך כלל הם מגיעים בצבעי לבן, אפור או חום ולא ניתן לעצב אותם בצבעים רבים. שלבים אלה לא עמידים במיוחד, הם מתפרקים בקלות והם ניזוקים בקלות מתנאי מזג האוויר השונים בהם שמש חזקה, גשמים ורוחות. 
 • אלומיניום משוך- שלבי אלומיניום משוך נחשבים לשלבים איכותיים ועמידים במיוחד. האלומיניום הוא חומר גמיש וקל המאפשר עיצובים מיוחדים בשלל צבעים. עם זאת לשלבים אלה יש חיסרון מרכזי והוא שאינם מבודדים טמפרטורה ורעש והם יחסית יקרים. 
 • אלומיניום מכופף- שלבי אלומיניום מכופף דומים לשלבי אלומיניום משוך אך הייצור שלהם שונה. ניתן לבודד שלבי אלומיניום מכופף לטמפרטורה ורעש על ידי חומר מוקצף. 

 

החלפת שלבים בתריס בהתאם לסוג התריס

קיימים סוגים שונים של תריסים ובכל אחד מהם סוג שונה של תקלה שיצריך החלפת שלבים בתריס. 

 • תיקון שלבים בתריס הזזה

תריס הזזה הוא התריס הפשוט ביותר. תריס זה למעשה יושב על מסילה ונפתח בהזזה. התריס יכול להיפתח בהזזה כנף על כנף או לתוך כיס. 

בתריס הזזה התושבות עלולות להתפורר. התושבות מחזיקות את שלבי התריס. לאחר תקופה שהתריס בשימוש התושבות עלול להתפורר, בעיקר בגלל השמש החזקה שמייבשת אותן. מדובר בתיקון פשוט בו מחליפים את התושבות. 

כמו כן, בדיוק כמו שהתושבות עלולות להתפורר כך שלבי התריס עלולים להישבר ולהינתק ממקומם. במצב כזה יש לבצע החלפת שלב בתריס. 

 • תיקון שלבים בתריס גלילה ידני

תריס גלילה ידני הוא תריס בו פתיחת וסגירת התריס מתבצעות על ידי הרמה של רצועה, חבל או סרט. 

בתריס גלילה ידני יש שתי תקלות מרכזיות של השלבים- שלב שיצא ממקומו ושלב שבור. תריס גלילה ידני מחובר לציר עליו הוא נגלל. הגלילה מתבצעת על ידי שתי רצועות. יכול להיות מצב בו רצועה אחת מתוחה יותר מהשנייה או שהציר עליו התריס נגלל לא מאוזן. במצב כזה שלבים עלולים לצאת מהמסילה. תקלה של שלב שיצא ממקומו מצריכה תיקון מתאים. 

כמו כן, השלבים בתריס עלולים גם להישבר. במקרה של שלב שבור ניתן לתקן את הבעיה על ידי החלפת שלבים בתריס. 

 • תיקון שלבים בתריס חשמלי

תריס חשמלי הוא תריס גלילה בו הפתיחה והסגירה של התריס מתבצעות על ידי מנוע חשמלי. המנוע החשמלי מחובר למפסק, שלט או אפליקציה מתאימה ומאפשר לשלוט בתריס בקלות. תריס חשמלי נחשב לתריס הכי נוח בשוק. הבלאי של תריס חשמלי הוא איטי מאוד כיוון שהמנועים שלו חזקים ויעילים. 

כמו בתריס הזזה או בתריס גלילה ידני, גם בתריס חשמלי שלבי התריס עלולים להישחק. בתריס חשמלי התקלה הנפוצה היא נתק בין שלבי התריס, כאשר בדרך כלל הניתוק יהיה בין השלב הראשון לשני. הסיבה לכך היא שהשלבים הראשונים נושאים במשקל של כל השלבים מתחתיהם. במצב שנגרם ניתוק בין שלבי התריס יש להוציא את השלב העקום או המנותק ולחבר אותו לשלב הבא. שימו לב- תקלה זו גורמת למנוע לצאת מאיפוס. לכן לאחר התיקון יש צורך בכיול המנוע מחדש. 

כמה עולה החלפת שלבים בתריס?

קשה לענות באופן חד משמעי מה המחיר של החלפת שלבים בתריס מאחר שתלוי בגורמים שונים כאשר במרכזם סוג התריס, סוג השלבים וסוג התקלה. ריכזנו לכם טווחי מחירים עבור התקלות השונות והמחירים שלהם בתריסים השונים. 

 • המחיר להחלפת תושבות בתריס הזזה ינוע בין 10 ל-20 שקלים, לא כולל מחיר ביקור טכנאי. 
 • המחיר להחלפת שלבים בתריס הזזה ינוע בין 10 ל-40 שקלים בהתאם לסוג השלב (PVC, אלומיניום או זכוכית). 
 • המחיר להחלפת שלבים בתריס גלילה ידני ינוע בין 300 ל-400 שקלים. יש לקחת בחשבון שככל שהגישה לחלון תהיה בעייתית יותר או שהחלון יהיה גדול יותר כך המחיר יעלה. 
 • המחיר להחלפת שלבים בתריס חשמלי ינוע בין 300 ל-400 שקלים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:

החלפת שלבים בתריס

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריס חשמלי חיצוני

תריס חשמלי חיצוני

תריסי חשמל חיצוניים הם פתרון המתאים לבית ולעסק. התריסים משמשים גם לנוחות, ותורמים לביטחון הדיירים. בעבר לא הייתה קיימת חשיבות משמעותית לאסתטיות של התריס, אך

לקריאת המאמר »
תריסי שלבים

תריסי שלבים

תריסי שלבים הם תריסים המחוברים זה לזה, עשויים פלסטיק, אלומיניום או כל חומר ייעודי אחר. כל שלב מושך את השלב אחריו. תריסי שלבים נשלטים בעזרת

לקריאת המאמר »
תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק הם תריסים שאפשר למצוא היום כמעט בכל דירה. התריסים משמשים אותנו לסגירה ופתיחה של חלונות הבית, דלת יציאה, מרפסת הבית וכיוצא בזה.

לקריאת המאמר »