תיקון תריסים ישנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים ישניםהתריס שלכם ישן ולא עובד כמו שהיה עובד בעבר? אתם צריכים תיקון תריסים ישנים. תיקון תריסים ניתן עבור מגוון תקלות לסוגי התריסים השונים כולל תריס הזזה, תריס גלילה ידני ותריס חשמלי. רוצים לדעת עוד על תיקון תריסים ישנים? המאמר הבא הוא בשבילכם. 

 

האם לבצע תיקון תריסים ישנים או להחליף את התריס?

שאלה נפוצה מאוד בנוגע לתיקון תריסים ישנים, היא האם לא כדאי להחליף כבר את התריס? ובכן התשובה לכך תלויה בתקלה. במידה שמדובר בתקלה מורכבת שהתיקון שלה יקר ומסובך, אז ייתכן שיהיה עדיף כבר להחליף את התריסים הישנים במקום לתקן אותם. אך במידה שמדובר בתקלה פשוטה עדיף לתקן את התריס ולא להחליף אותו. על ידי תיקון תריסים ישנים ניתן לחסוך כסף לעומת החלפה של התריס. תיקון תריסים הוא פעולה זולה ומשתלמת. ניתן לתקן את התריס, להחליף רכיבים ספציפיים בו והדבר יהיה משתלם יותר באופן משמעותי מהחלפת התריס כולו. כמו כן ניתן לחסוך בזמן. בדרך כלל תיקון תריסים הוא פעולה לא מורכבת, כמובן בהתאם לתקלה של התריס. ניתן לתקן תריסים בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע וכך לחסוך זמן. 

תיקון תריסים ישנים- תריס הזזה

תריס הזזה הוא התריס הפשוט ביותר. תריס זה למעשה יושב על מסילה ונפתח בהזזה. התריס יכול להיפתח בהזזה כנף על כנף או לתוך כיס. 

תיקון תריסים ישנים במסגרת תריסי הזזה יכול לתת מענה למספר תקלות שונות- 

 • התפוררות תושבת בתריס הזזה- התושבות מחזיקות את שלבי התריס. לאחר תקופה שהתריס בשימוש התושבות עלול להתפורר. מדובר בתיקון פשוט בו מחליפים את התושבות. 
 • תיקון שלב- שלבי התריס עלולים להישבר ולהינתק ממקומם. במצב כזה יש להחליף את שלבי התריס התקולים. 
 • גלגלי התריס- תריס הזזה נע על גלגלים. יכול להיות מצב בו הגלגלים נשברים או נתקעים במקום ולא ניתן להזיז את התריס. במצב כזה יש להחליף את הגלגלים. 

 

תיקון תריסים ישנים- תריס גלילה ידני

תריס גלילה ידני הוא תריס בו פתיחת וסגירת התריס מתבצעות על ידי הרמה של רצועה, חבל או סרט. 

תיקון תריסים ישנים במסגרת תריס גלילה ידני יכול לתת מענה למספר תקלות שונות- 

 • רצועה קרועה- תריס גלילה ידני מופעל על ידי רצועה. במידה שהרצועה נקרעה או נשחקה יש צורך בהחלפתה.  
 • שלב שיצא ממקומו- תריס גלילה ידני מחובר לציר עליו הוא נגלל ועל ידי שתי רצועות. יכול להיות מצב בו רצועה אחת מתוחה יותר מהשנייה או שהציר עליו התריס נגלל לא מאוזן. במצב כזה שלבים עלולים לצאת מהמסילה ולהצריך תיקון מתאים. 
 • שלב שבור- במקרה של שלב שבור ניתן לתקן את הבעיה על ידי החלפה של השלב השבור. 

 

תיקון תריסים ישנים- תריס חשמלי

תריס חשמלי הוא תריס גלילה בו הפתיחה והסגירה של התריס מתבצעות על ידי מנוע חשמלי. המנוע החשמלי מחובר למפסק, שלט או אפליקציה מתאימה ומאפשר לשלוט בתריס בקלות. תריס חשמלי נחשב לתריס הכי נוח בשוק. הבלאי של תריס חשמלי הוא איטי מאוד כיוון שהמנועים שלו חזקים ויעילים. 

תיקון תריסים ישנים במסגרת תריס חשמלי יכול לתת מענה למספר תקלות שונות- 

 • מנוע- במידה שהתריס נסגר או נפתח בקושי רב, במידה שאתם מנסים לעצור את פתיחת התריס והתריס יורד למטה או במידה שהמנוע משמיע רעשי עבודה אך התריס לא מגיב הדבר מעיד על מנוע מקולקל. במצב כזה יש צורך בתיקון מנוע חשמלי או בהחלפה שלו. 
 • תיקון רצועה- תריס חשמלי הוא תריס שנגלל על גבי רצועה. יכולים להיות מקרים בהם הרצועה נקרעת או נשחקת בעקבות בלאי טבעי או שימוש לא נכון בתריס. חשוב לשים לב שאין חפצים בסביבת התריס שעלולים להפריע לו לרדת ולגרום לשחיקה של הרצועה. במצב כזה יש לתקן את הרצועה. 
 • תיקון שלב- כמו בתריס הזזה או בתריס גלילה ידני, גם בתריס חשמלי שלבי התריס עלולים להישחק. בתריס חשמלי התקלה הנפוצה היא נתק בין שלבי התריס, כאשר בדרך כלל הניתוק יהיה בין השלב הראשון לשני. הסיבה לכך היא שהשלבים הראשונים נושאים במשקל של כל השלבים מתחתיהם. שימו לב- תקלה זו גורמת למנוע לצאת מאיפוס. לכן לאחר התיקון יש צורך בכיול המנוע מחדש. 

מה המחיר של תיקון תריסים ישנים?

קשה לענות באופן חד משמעי מה המחיר של תיקון תריסים ישנים מאחר שתלוי בגורמים שונים כאשר במרכזם סוג התריס וסוג התקלה בו.

 • המחיר להחלפת תושבות בתריס הזזה ינוע בין 10 ל-20 שקלים. 
 • המחיר להחלפת שלב בתריס הזזה ינוע בין 10 ל-40 שקלים. 
 • המחיר להחלפת גלגלים בתריס הזזה ינוע בין 250 ל-300 שקלים. 
 • המחיר להחלפת רצועה בתריס גלילה ידני ינוע בין 200 ל-250 שקלים.
 • המחיר לתיקון או החלפה של שלב בתריס גלילה ידני ינוע בין 300 ל-400 שקלים. 
 • המחיר להחלפת מנוע בתריס חשמלי של חברה איכותי יחל מ-1,100 שקלים, כולל מע"מ ואחריות ל-5 שנים. 
 • המחיר להחלפת רצועה בתריס חשמלי ינוע בין 300 ל-350 שקלים. 
 • המחיר לתיקון שלב בתריס חשמלי ינוע בין 300 ל-350 שקלים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:

תיקון תריסים ישנים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריס חשמלי חיצוני

תריס חשמלי חיצוני

תריסי חשמל חיצוניים הם פתרון המתאים לבית ולעסק. התריסים משמשים גם לנוחות, ותורמים לביטחון הדיירים. בעבר לא הייתה קיימת חשיבות משמעותית לאסתטיות של התריס, אך

לקריאת המאמר »
תריסי שלבים

תריסי שלבים

תריסי שלבים הם תריסים המחוברים זה לזה, עשויים פלסטיק, אלומיניום או כל חומר ייעודי אחר. כל שלב מושך את השלב אחריו. תריסי שלבים נשלטים בעזרת

לקריאת המאמר »
תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק

תריסי גלילה פלסטיק הם תריסים שאפשר למצוא היום כמעט בכל דירה. התריסים משמשים אותנו לסגירה ופתיחה של חלונות הבית, דלת יציאה, מרפסת הבית וכיוצא בזה.

לקריאת המאמר »