תריסי שלבים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי שלביםתריסי שלבים הם תריסים המחוברים זה לזה, עשויים פלסטיק, אלומיניום או כל חומר ייעודי אחר. כל שלב מושך את השלב אחריו. תריסי שלבים נשלטים בעזרת ידית, שלט או מתג חשמלי שאחראי להפעיל את תזוזת התריסים עד לפתיחה וסגירה מלאים. תריסי שלבים הם התריסים המוכרים והפופולריים ביותר, תוכלו לבחור בין סוגי הפתיחה השונים, באם מדובר על תריסי הזזה, גלילה, חשמלי או ידני. 

 

תריסי שלבים והאפשרויות הנוספות

לתריסי שלבים יש ייעודיות מאוד ברורה, לשמור על הביטחון האישי שלכם וכמובן, על הפרטיות שלכם. ההבדל כאן הוא שיש לכם דינמיות מוחלטת לבחור בין הארת החדר או סגירתו. האפשרויות הנוספות העומדות לרשותכם הן תריסי הזזה שהם חשופים לחלוטין, הזזתם נעשית באמצעות הפעלת כוח וככל שהתריס בעל משקל כבד יותר כך הקושי יהיה גבוה. תריסי שלבים בנויים בצורה הרמונית, שלב אחר שלב עד להגעת של סגירה מוחלטת. השוני בין סוגי תריסי השלבים משתנה בהתאם לרווחים הקיימים והחומר (בדרך כלל אלומיניום, בעבר פלסטיק היה בשימוש גבוה יותר). 

תריסי שלבים – יתרונות

  1. הגנה – תריסי שלבים נחשבים לתריסים המוגנים ביותר, הם משרים תחושה ביתית ומוגנת. מוטב להדגיש, רמת הבטיחות נקבעת בהתאם לבחירה שלנו, נוכל לבחור בין תריס משוך שנחשב לבטיחותי ובין תריס מוקצף שיותר מתאים להגנה פנים ביתית.
  2. אפקטיביות – תריסי שלבים מאפשרים לנו לבחור בין חשיכה מוחלטת ובין קבלת אור יום מלא. ניתן באמצעות פתיחת וסגירה התריס לבחור את רמת חדירת האור לתוך המבנה.
  3. מגוון – יש לנו מגוון רחב של תריסי שלבים, כאשר הבחירה העיקרית היא בין תריס שלב משוך ובין תריס שלב משוך אור אשר ההבדל ביניהם הוא על ידי רווח התריסים.

 

תריסי שלבים – חסרונות

  1. מחיר – אם נרצה לשמור על ביטחון השוהים במקום האפשרויות העומדות לנגדנו הן תריס משוך, ותריס שלב משוך אור. תריסים אלו נחשבים לכבדים יותר ובכך גם יותר בטיחותיים בהשוואה לתריס המוקצף. המחיר אותו נשלם יהיה יקר יותר. 

כמה נשלם על תריסי שלבים?

תריסי שלבים נחשבים לסוג הפופולרי והנרכש ביותר מבין כל סוגי התריסים, המחיר מושפע מהגורמים הבאים: נגישות, סוג התריס, סוג ההתקנה ועיצוב. תריסי שלבים מאפשרים לנו לבחור בין עיצובים שונים וחדשים. כיום, הבחירה הפופולרית ביותר היא בתריס אלומיניום, אך גם ניתן לבחור בתריסי פלסטיק או דמוי עץ. הנגישות לאזור ההתקנה היא גם פרמטר מאוד קריטי, במיוחד כאשר מדובר על תריסים חשמליים.

תריסי שלבים חשמליים מחייבים אותנו גם לרכוש מנוע בארגז פתוח או סגור, ככל שהמקום נגיש יותר לעבודה כך המחיר יהיה מופחת יותר. הבחירה בארגז חיצוני היא הפופולרית והזולה ביותר ברוב המקרים, אם בכל זאת תרצו לבחור בארגז פנימי עליכם לקחת בחשבון שהנגישות למקום היא קובעת את המחיר. הארגז למעשה שומר על התריס עצמו ולשם הוא נגלל בעת הפתיחה. 

המחיר אותו נשלם עבור תריסי שלבים נע בטווח רחב ובהתאם לבחירה בין תריס שלב משוך אור, שלב משוך ותריס אלומיניום מוקצף. תריס מוקצף הינו תריס קל יותר, אך גם שביר יותר ואינו עונה על כל הגדרות הבטיחות בהשוואה לתריס שלב משוך. לכן, רבים בוחרים בתריס מוקצף כאשר מדובר על בניין רב קומות ולא על דירות קרקע. המחירים הם החל מ-400 ש"ח למ"ר ועשויים להגיע לכ-2,000 ש"ח כולל מנוע. בדקו האם ההתקנה כלולה במחיר, או שעליכם להוסיף עוד סכום מסוים על התקנה. טיפ מאיתנו, אל תתפשרו על ההתקנה מכיוון שהיא משפיעה לא פחות על איכות התריס.  

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תיקון תריסים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום תיקון תריסים, כל מה שרציתם לדעת על תיקון תריסים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה:
בריכה
עיצוב בריכות ביתיות

עיצוב בריכה לבית הוא תהליך מרגש שדורש תכנון ושיקול דעת מדוקדק. מבחירת הגודל והצורה הנכונים ועד לבחירת החומרים והתכונות המושלמים, ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון.

לקריאת המאמר »